Jessica Biel uczciła 40. urodziny męża w szczególny sposób. Justin Timberlake nie ukrył wzruszenia na widok wyjątkowego prezentu

Jessica Biel i Justin Timberlake

Jessica Biel i Justin Timberlake

Jessica Biel przygotowała niespodziankę z okazji 40. urodzin Justina Timberlake'a. Mężczyzna nie ukrył wzruszenia na widok prezentu. Co aktorka napisała w poście na Instagramie i jakie zdjęcia pokazała?

Justin Timberlake zawsze miał ogromne powodzenie u kobiet, a o jego romansach krążą już legendy. Jednak jego wielką miłością okazała się Jessica Biel. To z piękna aktorką stworzył rodzinę. Niedawno zażegnali ogromny kryzys w związku, udali się na terapię, żeby ratować relację i okazało się to świetnym posunięciem.

Jessica i Justin są małżeństwem od ośmiu lat i razem wychowują pięcioletniego synka, Silasa. W wakacje media obiegły wieści, że został starszym bratem.

Aktorka urodziła chłopca na początku poprzedniego tygodnia po ciąży utrzymywanej w ścisłym sekrecie – takie informacje podano w Daily Mail w drugim tygodniu lipca.

Później radosne wieści potwierdził szczęśliwy tato. Justin Timberlake w programie Ellen DeGeneres Show, którego gościem był 17 stycznia 2021 roku, nie tylko oficjalnie przyznał, że urodził mu się drugi syn, ale ujawnił także imię dziecka.

Ma na imię Phineas, jest cudowny i słodki, ale przestaliśmy spać – powiedział z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru – Ale jesteśmy zachwyceni. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi i wdzięczni – dodał.

Szczęście rodzinne trwa w najlepsze, a kolejnym dowodem, że wszelkie kryzysy już zażegnane jest to, w jaki sposób Jessica uczciła 40. urodziny męża.

Jessica Biel uczciła 40. urodziny Justina Timberlake’a

Na Instagramie aktorki w dniu urodzin Justina pojawiła się seria zdjęć. Na pierwszym widzimy wzruszonego artystę, który celebruje swoje święto w papierowej koronie i przy pięknym torcie zrobionym z naleśników. To z pewnością wymarzony poranek w tak specjalny czas.

Jessica pokazała także serię zdjęć z ich prywatnego archiwum. Nie widać na ujęciach ich synów, ale ujęcia pokazują miłość pary. Do wszystkiego dołożyła rozczulający wpis.

Nie ma nikogo, z kim miałbym wiecej zabawy, z kim śmiałbym się więcej, do kogo czułbym bardziej, i z kim miałbym wiecej przeżyć. Oddaję Ci dzisiaj cześć kochanie. Życzę ci najbardziej kreatywnego i spelnionego roku. Wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin, moja miłości.

Pod postem Jessiki Biel pojawiła się cała masa życzeń urodzinowych dla Justina Timberlake’a. Aż trudno uwierzyć, że ten śliczny chłopiec z boys bandu to już 40-letni mężczyzna i ojciec dwóch synów.

Urodziny przyjaciela uczcił także Jimmy Fallon, który przypomniał zabawne wideo. Wyciągnął film z archiwum programu Saturday Night Live, na którym razem  parodiują zespół Bee Gees. Koniecznie obejrzyjcie.


Justin Timberlake - 40. urodziny

Justin Timberlake - 40. urodziny

Justin Timberlake - 40. urodziny

Justin Timberlake - 40. urodziny

Justin Timberlake - 40. urodziny

Justin Timberlake - 40. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×