Szukaj

Jesienne nowości w TVP!

M.in. "Dziewczyne ze Lwowa" i "Kryptonim szef". Co jeszcze zobaczymy od września w Telewizji Polskiej?

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Konferencja ramówkowa TVP

Wczoraj, w gmachu Telewizji Polskiej odbyła się konferencja ramówkowa Telewizji Polskiej. Zarząd i prowadzący przedstawili swoim widzom jesienne propozycje.  Na to wydarzenie przybyła cała plejada gwiazd, a największymi były Edyta Górniak w stylizacji za 15 tys. i Małgorzata Kożuchowska w nietuzinkowych spodniach.

Oprócz kontynuacji telewizyjnych hitów takich jak: „The Voice of Poland” czy ulubionych serialni do ramówki weszły nowości.

Listę otwiera nowy serial „Dziewczyny ze Lwowa” o losach czterech młodych kobiet z Ukrainy, które przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu pracy i lepszego życia. Po zakończeniu tego serialu, w grudniu TVP1 pokaże nowy sezon „Blondynki” z Joanną Moro. Nowościami Jedynki będą również programy: „Kryptonim szef”, w którym prezesi dużych firm opuszczają swoje gabinety i pracują jako zwykli pracownicy, by dowiedzieć się, co dzieje się w ich przedsiębiorstwach oraz „Retromania” – magazyn muzyczny prowadzony przez Margaret, Krzysztofa Szewczyka i Wojciecha Pijanowskiego. Zobaczymy jeszcze: „Drzwi otwarte” o rodzinach zastępczych, „Do zobaczenia w Krakowie – Światowe Dni Młodzieży”, „Tajemnice dzikich zwierząt” oraz cykl biznesowo-doradczy Macieja Orłosia „Firmowe ewolucje”.

Atrakcyjnie zapowiada się również nowy sezon programu „Rolnik szuka żony”, który w tamtym roku podbił serca widzów.

Zobacz: Rewia mody na jesiennej ramówce TVP. Pojawiła się plejada gwiazd – Kożuchowska, Górniak, Margaret, Herbuś… [DUŻO ZDJĘĆ]

Pożar w TVP na jesiennej ramówce!

Pożar w TVP na jesiennej ramówce!


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×