Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Edward Miszczak z trudem poprowadził ramówkę TVN-u: „Głos się dalej trzęsie”

Edward Miszczak - jesienna ramówka TVN 2019

Edward Miszczak wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Dyrektor programowy TVN-u nie ukrywa, że ze smutkiem przyjął wiadomość o śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. W czwartek 22 sierpnia, po pięciu dniach poszukiwań, służby odnalazły ciało zaginionego. Producent filmowy, w nocy, z soboty na niedzielę, uległ wypadkowi. Wiadomość o śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak zbiegła się z dniem, w którym zaprezentowano jesienną ramówkę TVN 2019. Podczas konferencji kilkukrotnie wspomniano tragicznie zmarłego producenta filmowego.

Zobacz: Jesienna ramówka TVN: Czy podczas konferencji wspomniano Piotra Woźniaka-Staraka?

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Gwiazdy żegnają producenta filmowego

Jesienna ramówka TVN 2019 – Edward Miszczak wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

Edward Miszczak wspomniał o zmarłym Piotrze Woźniaku-Staraku. Na konferencji przedstawiono filmy, które swoją premierę będą miały na jesieni. Wśród nich znalazła się produkcja Ukryta gra, którą wyprodukowała firma Watchout Studio, należąca do Piotra Woźniaka-Staraka.

Będziemy tej jesieni zapraszać państwa do kin dwukrotnie. Najpierw dwa słowa o filmie, którego promocja jeszcze nie mogę pokazać, ale będzie pokazany na festiwalu filmowym w Gdyni. Ukryta gra, film Łukasza Kośmickiego, w rolach głównych Bill Pullman, Robert Więckiewicz, Magdalena Boczarska, produkcja firma Watchout Studio Piotra Woźniaka-Staraka. Ale serce pęka jak sobie człowiek uświadomi, co się stało na tym jeziorze – mówił ze sceny łamiącym się głosem.

Wśród publiczności zapadła głucha cisza. Dyrektor programowy TVN nie był w stanie powiedzieć ani słowa więcej. Po chwili na scenie pojawiła się Anna Karwan, która zaśpiewała Aleją Gwiazd. Jej wykonanie stanowiło bardzo wymowne podsumowanie całej sytuacji.

Edward Miszczak nie ukrywa, że był w przyjaźni z Piotrem Woźniakiem – Starakiem. Z pewnością bardzo dotknęła go śmierć, tragicznie zmarłego, producenta. W wywiadzie dla portalu Pudelek.pl, już po oficjalnym wystąpieniu, powiedział:

To był mój przyjaciel. Dziękuję Bogu, że się nie rozryczałem podczas prezentacji. Głos się dalej trzęsie. Trzymamy kciuki za Agnieszkę.

Zobacz: Firma Piotra Woźniaka-Staraka wydała oświadczanie w sprawie jego śmierci. Słowa rozrywają serce


Edward Miszczak - jesienna ramówka TVN 2019

Edward Miszczak - jesienna ramówka TVN 2019

Edward Miszczak - jesienna ramówka TVN 2019

Edward Miszczak - jesienna ramówka TVN 2019

Agnieszka Woźniak-Starak knuje za plecami Edwarda Miszczaka

Agnieszka Woźniak-Starak knuje za plecami Edwarda Miszczaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×