Jesienna ramówka TVN: Czy podczas konferencji wspomniano Piotra Woźniaka-Staraka?

Piotr Woźniak-Starak jesienna ramówka TVN 2019

Piotr Woźniak-Starak jesienna ramówka TVN 2019

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Wiadomość o śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak zbiegła się z dniem, w którym stacja TVN zaprezentowała jesienną ramówkę. Podczas konferencji kilkukrotnie wspomniano tragicznie zmarłego producenta filmowego.

W czwartek, 22 sierpnia, odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN. Nie wszystkie największe gwiazdy stacji uczestniczyły w tym wydarzeniu. Nieobecna była m.in. Agnieszka Woźniak-Starak. Kilka godzin wcześniej do mediów dotarła tragiczna informacja, o śmierci jej męża, którego dwukrotnie wspomniano podczas konferencji.

Zobacz: Jesienna ramówka TVN 2019 z udziałem gwiazd: Małgorzata Rozenek, Magda Gessler, Marina, Monika Olejnik

Na wieść o tym, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje, Marcin Prokop, otwierając wydarzenie, zwrócił się w stronę koleżanki z pracy:

Niektórych gwiazd TVN nie zobaczymy dziś na konferencji. Agnieszka Woźniak-Starak, jesteśmy z tobą i twoimi najbliższymi – powiedział ze sceny Marcin Prokop.

Również Edward Miszczak wspomniał o zmarłym Woźniaku-Staraku. Na konferencji przedstawiono filmy, które swoją premierę będą miały na jesieni. Wśród nich znalazła się produkcja Ukryta gra, którą wyprodukowała firma Watchout Studio należąca do Piotra Woźniaka-Staraka.

Zimna gra – premiera 8 listopada, produkcja Watchout Studio Piotra Woźniaka-Staraka… Ale serce pęka, jak sobie człowiek uświadomi, co stało się na tym jeziorze.

Zobacz: Firma Piotra Woźniaka-Staraka wydała oświadczanie w sprawie jego śmierci. Słowa rozrywają serce

Jesienna ramówka TVN 2019 to niejedyny czas, w którym gwiazdy Agnieszce Woźniak-Starak okazywały wsparcie. Kondolencje po śmierci Piotra Woźniaka-Starak opublikowali już m.in. Borys Szyc, Małgorzata Ohme, Leszek Stanek, Dorota Gardias, Joanna Przetakiewicz, Ilona Ostrowska, Joanna Racewicz, Małgorzata Domagalik.

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Gwiazdy żegnają producenta filmowego

View this post on Instagram

Całym sercem Agnieszko????

A post shared by Gosia Ohme (@gosiaohme) on

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Informację jako pierwszy podał minister Jarosław Zieliński na swoim Twitterze, przez co już teraz został nazwany “hieną roku”. Internauci uznali bowiem, że to nie on powinien informować o tak przykrym finale poszukiwań.

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno w niedzielę (18 sierpnia 2019) około godziny 3:30 nad ranem. To właśnie wtedy żeglarze zawiadomili odpowiednie służby o tym, że jedna z motorówek zakłóca spokój. Pomoc dotarła na miejsce dopiero godzinę później. Dzisiejszy poranek przyniósł nam najgorszą nowinę. Piotr Woźniak-Starak nie żyje, jego ciało odnaleziono.

Zobacz: Instagram Piotra Woźniaka-Staraka był jego okiem na świat. Co publikował? Pierwszy i ostatni post chwytają za serce

Zobacz: Jak Piotr Woźniak-Starak poznał Agnieszkę Szulim? Przypominamy historię bajkowej miłości


Agnieszka Woźniak-Starak przyjechała starym autem na konferencję Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Starak przyjechała starym autem na konferencję Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak na romantycznej randce

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak na romantycznej randce

Agnieszka Woźniak-Starak - TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Agnieszka Woźniak-Starak - TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×