Finalista „The Voice” i bliski przyjaciel Nataszy Urbańskiej o skandalu z Michaliną M. Poznali się prywatnie

Jerzy Grzechnik o Michalinie Manios

Jerzy Grzechnik o Michalinie Manios

Jerzy Grzechnik broni modelkę Michalinę M.

Skandal z Michaliną M. trwa. Finalistka popularnego programu dla aspirujących modelek ostatnio trafiła na języki wszystkich, a to za sprawą afery o wyłudzenia finansowe. Dziennik Łódzki doniósł, że rodzinie gwiazdy postawiono zarzut oszustwa na ponad 6,5 miliona złotych oraz ukrywanie majątku przed wierzycielami.

Michalina M. miała ukrywać mienie przed wierzycielami oraz unikać spłaty zobowiązań. O szczegółach działań rodzinnego gangu przeczytacie tutaj.

Wczoraj Michalina M. wystosowała oficjalne oświadczenie, w którym sugeruje, że nie jest winna stawianych jej zarzutów. Szybko doczekała się wsparcia ze strony znajomych wśród których nie brakuje osób znanych. Modelkę w obronę wziął finalista The Voice of Poland Jerzy Grzechnik, który na co dzień występuje w teatrze Buffo z Nataszą Urbańską. Mężczyzna jest oburzony doniesieniami mediów:

Jestem z Tobą, Michalinka!!! Jesteś jedną z najszczerszych i najmądrzejszych życiowo osób, jakie znam i bardzo wiele przeszłaś, więc nie wątpię w to, że zawsze wyjdziesz zwycięsko z takich starć. Ale niezależnie od wszystkiego pamiętaj, że zawsze masz wsparcie życzliwych Ci osób!

Wsparcie dla Michaliny M. okazali także: Marcela Leszczak z Top Model, Aleksandra Szczęsna – finalistka konkursu Miss Polonia, bohaterka skandali Angelika Fajcht oraz Daniel Jacob Dali, który jest ulubionym projektantem Izabeli Kisio-Skorupy.

Zobacz: Michalina M. komentuje aferę z wyłudzeniami finansowymi

Jerzy Grzechnik wspiera Michalinę M.

Jerzy Grzechnik wspiera Michalinę M.

Jerzy Grzechnik broni Michalinę M.

Jerzy Grzechnik broni Michalinę M.

Jerzy Grzechnik o skandalu z Michaliną M.

Jerzy Grzechnik o skandalu z Michaliną M.

Michalina M. o wyłudzeniach finansowych

Michalina M. o wyłudzeniach finansowych


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×