W „Hell’s Kitchen” światowej sławy polski piłkarz! Lewandowski, Błaszczykowski, Krychowiak?

Jerzy Dudek w „Hells' Kitchen”

Hell’s Kitchen to jeden z najbardziej lubianych i najbardziej emocjonujących programów kulinarnych w Polsce. Wszystko to za sprawą srogiego szefa kuchni Modesta Amaro, który nie pozostawia na nikim suchej nitki. Ogromną atrakcją show jest fakt, że jego gośćmi są największe polskie gwiazdy.

Zobacz: Ewelina Lisowska w trzech stylizacjach w „Hell’s Kitchen”. Jej stroje pochodzą głównie z sieciówek

Już w najbliższy wtorek emocje w Hell’s Kitchen sięgną zenitu. Podczas odcinka poznamy finalistów piątej edycji show. O miejsce w finale powalczy czworo uczestników: Maja Jońska, Wojciech Klimas, Wojciech Bartczak oraz Rafał Bukowski. Jednak tylko dwoje z nich będzie mogło zawalczyć o 100 tysięcy złotych i pracę w atelier Amaro.

O tym, kto wejdzie do wielkiego finały zadecydują Modest Amaro i gość specjalny… Jerzy Dudek! To właśnie piłkarz oceni, jak kucharze poradzili sobie ze zrobieniem jego ulubionego dania, paello.

Najpopularniejszym daniem, które już na początku pobytu w Hiszpanii weszło mi w krew, była paella valenciana, którą robię dziś z zamkniętymi oczami. Najlepiej nauczyłem się ją robić, kiedy miałem czteromiesięczną przerwę sportową ze względu na kontuzję. Gotowanie było wówczas odskocznią i sposobem na zabicie frustracji. Przez ten okres spełniałem się więc głównie w kuchni, ku uciesze mojej żony – zdradził na planie „Hell’s Kitchen” piłkarz.

Wygląda na to, że będzie to bardzo emocjonujący odcinek. Już nie możemy się doczekać!

Jak myślicie, kto wejdzie do wielkiego finału?

Jerzy Dudek w

Jerzy Dudek w „Hell’s Kitchen”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×