Szukaj

Jerzy Brzęczek zaliczył swoją pierwszą konferencję prasową! Wyjawił kto został kapitanem polskiej reprezentacji!

Jerzy Brzęczek i Zbigniew Boniek na konferencji prasowej

Jerzy Brzęczek na konferencji prasowej

Po porażce na Mundialu 2018 Adam Nawałka zrezygnował z roli trenera polskiej reprezentacji. Na jego miejsce mianowano Jerzego Brzęczka, wuja Kuby Błaszczykowskiego. Brzęczek 23 lipca wziął udział w swojej pierwszej konferencji prasowej w roli nowego selekcjonera kadry i wyjawił, że nie zamierza wprowadzać drastycznych zmian w drużynie.

Zdementował plotki o tym, że Robert Lewandowski straci pozycję kapitana:

Nawet się nad tym nie zastanawiałem, żeby zmienić kapitana. Zapewniam: Robert zostaje kapitanem reprezentacji Polski – ucina spekulacje nowy selekcjoner reprezentacji. – skwitował

Kogo jeszcze zobaczymy w polskiej reprezentacji?

Spotkałem się z kilkoma piłkarzami osobiście, z niektórymi rozmawiałem przez telefon. Chciałem przekonać się, czy dalej chcą walczyć za nasz kraj i pragną pokazać swoją prawdziwą twarz po nieudanych mistrzostwach świata. Na tę chwilę wszyscy chcą kontynuować grę w reprezentacji. Jedyną osobą, która najbardziej odczuła trudy mundialu jest Łukasz Piszczek. Być może Łukasz będzie potrzebował trochę odpoczynku, fizycznego i psychicznego, ale liczę na niego. Potwierdzam też, że Kamil Glik będzie do mojej dyspozycji – skomentował trener.

Umowa Brzęczka z PZPN ważna jest do 2019 roku. Jeśli Polsce uda się dostać do Mistrzostw Europy, jego kontrakt zostanie automatycznie przedłużony. Myślicie, że poradzi sobie w butach Adama Nawałki i przywróci reprezentacji jej dawny blask?

Żona nowego trenera polskiej kadry jest przepiękna! Jerzy Brzęczek zdążył już opowiedzieć o ich związku i dzieciach

Nowy trener opowiedział o śmierci matki Kuby Błaszczykowskiego. Przerażająca historia

Z OSTATNIEJ CHWILI! Wybrano nowego trenera polskiej kadry! To wuj jednego z zawodników!

 

 


Interesujesz się piłką nożną?

×