Z OSTATNIEJ CHWILI! Wybrano nowego trenera polskiej kadry! To wuj jednego z zawodników!

Jerzy Brzęczek zastąpił Adama Nawałkę

Jerzy Brzęczek nowym trenerem polskiej reprezentacji

Mundial 2018 okazał się być niezwykle pechowym dla polskiej reprezentacji.Przegraliśmy z Senegalem, strzelając sobie samobója, przegraliśmy z Kolumbią, która zrównała nas z ziemią, a choć wygraliśmy z Japonią mecz o honor, śmiał się z nas cały świat. Mówiono, że pomiędzy piłkarzami nie było współpracy, że w drużynie panują konflikty, że Robert Lewandowski samodzielnie nie zdziała cudu, chociaż na murawie jest praktycznie Bogiem. Na piłkarzy po powrocie do Polski czekała fala krytyki, a Adam Nawałka podał się do dymisji.

PZPN właśnie potwierdził, że na jego miejsce znaleziono już nowego trenera. Będzie nim Jerzy Brzęczek, który do tej pory trenował Wisłę Płock.

Oficjalna prezentacja nowego szkoleniowca będzie miała miejsce w poniedziałek, 23 lipca o godzinie 12:30 w sali konferencyjnej na stadionie PGE Narodowym. Podczas konferencji prasowej zostaną przedstawione plany selekcjonera oraz nowy sztab szkoleniowy reprezentacji Polski. W ciągu najbliższych dni będą trwały formalności związane z zatrudnieniem Jerzego Brzęczka, w tym m.in. zatwierdzenie jego kandydatury przez Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej. Do czasu oficjalnej prezentacji zarówno PZPN, jak i Jerzy Brzęczek, nie będą udzielali dalszych komentarzy – podano w oficjalnym komunikacie

Budzącym spore zainteresowanie faktem jest to, że Brzęczek jest bratem zmarłej matki Kuby Błaszczykowskiego. Gdy niespodziewanie odeszła z tego świata, pomagał w wychowywaniu swojego siostrzeńca. Sam ma również syna, ale ten nie zamierzał wiązać się na całe życie z piłką nożną i rzucił ją w kąt w wieku 21 lat.

Myślicie, że godnie zastąpi Adama?

„Godnie żegnam się z reprezentacją”. To koniec. Adam Nawałka oficjalnie ogłosił swoje odejście

Adam Nawałka upokorzył Kubę Błaszczykowskiego na oczach milionów? Mocny komentarz pod adresem trenera

Zdruzgotany Adam Nawałka nie krył wielkiej goryczy po meczu Polaków z Kolumbią. Smutne słowa, ale bardzo prawdziwe


Jerzy Brzęczek zastąpi Adama Nawałkę

Jerzy Brzęczek zastąpi Adama Nawałkę

Jerzy Brzęczek zastąpi Adama Nawałkę

Jerzy Brzęczek zastąpi Adama Nawałkę

Jerzy Brzęczek zastąpi Adama Nawałkę

Jerzy Brzęczek zastąpi Adama Nawałkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×