Szukaj

Nie żyje 35-letnia gwiazda rocka. Przegrała walkę z nowotworem

Jenny Pagliaro nie żyje

Jenny Pagliaro nie żyje

Jenny Pagliaro nie żyje

Jenny Pagliaro nie żyje. Wokalistka zespołu Roses and Cigarettes zmarła przegrywająca walkę z chorobą nowotworową. Miała tylko 35 lat. 

Smutna wiadomość dla fanów rocka. 26 marca 2019 roku zmarła Jenny Pagliaro – wokalistka zespołu Roses and Cigarettes, grupy, która powoli wspinała się na szczyt, zdobywając rozpoznawalność wśród słuchaczy na całym świecie. Marzenia o karierze Jenny zniszczył rak, który wkradł się do jej życia.

Jenny Pagliaro próbowała walczyć z chorobą nowotworową, o której dowiedziała się, gdy była już w drugim stadium. Niemal natychmiast rozpoczęła proces leczenia. Miała za sobą dwie operacje i aż osiem chemioterapii. Z czasem jest stan się poprawił.

Kiedy miała nadzieję, że się wyleczyła, rak powrócił. Nawrót choroby nastąpił w 2016 roku. Jenny Pagliaro nie zamierzała się poddać. Niestety, pomimo leczenia wokalistka zmarła. Do końca byli z nią bliscy. To właśnie oni na Facebooku poinformowali o śmierci Pagliaro, wydając oficjalne oświadczenie:

Z ciężkim sercem i wielkim smutkiem ogłaszamy, że 26 marca 2019 roku odeszła nasza ukochana Jenny. Zmarła spokojnie w swoim domu w Santa Monica w Kalifornii wśród oddanej rodziny i przyjaciół – czytamy.

With heavy hearts and great sorrow we announce the passing of our beloved Jenny on March 26th, 2019. Jenny passed away…

Opublikowany przez Roses and Cigarettes Czwartek, 28 marca 2019

Jedną z pierwszych, która pożegnała przyjaciółkę, była piosenkarka Angela Petrilli. Wspomniała, że od momentu, w którym się poznały, wiedziała, że Jenny jest wyjątkowa:

Pamiętam to, jakby to było wczoraj. Jej energia, śmiech… i ten głos. Nigdy wcześniej nie słyszałam nic takiego. Była dla mnie jak Mick Jagger dla Keitha Richardsa. Jestem wdzięczna losowi, że się poznałyśmy

Dodajmy, że panie w 2019 roku wydały płytę Echoes and Silence. Pojawił się na niej utwór Fast As I Can, który opowiadał o walce artystki z chorobą.

Sfotografowano grób Kory po dziewięciu miesiącach od jej śmierci. Poruszający widok

Tragiczna śmierć 33-letniej megagwiazdy rapu. Odeszła legenda

Nie żyje ceniona dziennikarka TVP. Cała Warszawa w żałobie


Jenny Pagliaro nie żyje

Jenny Pagliaro nie żyje

Jenny Pagliaro przegrała walkę z rakiem

Jenny Pagliaro przegrała walkę z rakiem

Jenny Pagliaro walczyła z rakiem

Jenny Pagliaro walczyła z rakiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×