Szukaj

Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów. Wygląda inaczej? To mało powiedziane. Różnica jest ogromna

Jennifer Lopez zmyła makijaż

Jennifer Lopez zmyła makijaż

Jennifer Lopez bez makijażu to rzadkość. Gwiazda pierwszy raz zdecydowała się oczyścić twarz na oczach fanów. Jak wygląda bez make-upu? Różnica jest ogromna.

Jennifer Lopez to żywa ikona pop kultury. Śpiewa, a na swoim koncie ma sporo hitów. Kiedy robi show, to jest ono później głośno komentowane przez długie tygodnie. Zajmuje się także aktorstwem, a jej obecność w filmie gwarantuje komercyjny sukces. Słowem – kobieta orkiestra.

Życie prywatne także świetnie jej się układa. Od lat u boku narzeczonego Alexa Rodrigueza buduje szczęśliwą rodzinę dla swoich dzieci Maxa i Emmy, a także córek partnera z poprzedniego zwiazku – Elli i Natashy.

Jennifer Lopez niezmiennie także zachwyca swoją kondycją. Nie jest tajemnica, że ciężko pracuje na siłowni, żeby być pełna energii na scenie, ale też móc się pochwalić nienaganną figurą. Gwiazda jest zawsze zjawiskowo ubrana, uczesana i umalowana. Na palcach jednej ręki można policzyć zdjęcia, na których jest bez grama makijażu. Jednak teraz pokazała swoim fanom, jak pielęgnuje cerę, więc na ich oczach zmyła cały make-up. Jak wygląda? Będzie zaskoczeni niemniej niż my.

Jennifer Lopez na oczach fanów zmyła makijaż. Jak wygląda?

Jennifer Lopez postanowiła przeprowadzić fanów przez całą swoją rutynę pielęgnacji skóry, z niewielką pomocą swojej nowej linii kosmetyków J.Lo Beauty. Opublikowała na Instagramie wideo, na którym publicznie zmywa cały swój wieczorowy makijaż.

Podczas specjalnego wydarzenia transmitowanego w sylwestra, Lopez cały proces demakijażu pokazała do kamery i ujawniła, jak naprawdę wygląda bez żadnych produktów. Zrobiła to po swoim epickim występie podczas ostatniego wieczoru roku w Nowym Jorku. Prawdopodobnie miała na sobie znaczną liczbę produktów, bo w końcu wróciła wprost ze sceny, co sprawiło, że oglądanie jej nagrania było jeszcze przyjemniejsze.

Dzieląc się swoją rutynową pielęgnacją skóry J.Lo napisała:

Po wczorajszym wydarzeniu #WashAway2020 mamy świeży wygląd na rok 2021. Nie mogę uwierzyć, że @jlobeauty jest już dostępne. Tworzyliśmy to od lat i wreszcie jest. Były setki rund testowania produktów i receptur wszystko po to, aby mieć pewność, że stworzyliśmy dla CIEBIE idealne produkty, aby uzyskać TEN BLASK!!! I wiem, że to ci się spodoba. Właśnie ROZPOCZYNAMY !!!!

To nie lada odwaga pokazać się całkiem bez makijażu na oczach tak wielu, no i zdradzić prawdziwy wygląd. Jak wam się podoba Jennifer Lopez kompletnie bez makijażu? Wygląda na swoje 52 lata?


Jennifer Lopez zmyła makijaż

Jennifer Lopez zmyła makijaż

Jennifer Lopez w makijażu

Jennifer Lopez w makijażu

Jennifer Lopez bez makijażu

Jennifer Lopez bez makijażu

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×