Szukaj

J.Lo pokazała siostry. Leslie i Lynda są piękne, ale na tle Jennifer wypadają skromnie

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez uczciła Dzień Siostry i pochwaliła się swoim rodzeństwem na Instagramie. Jak wyglądają i czym się zajmują jej siostry, Lynda i Leslie?

Jennifer Lopez jest warta miliony – wydała jedne z najseksowniejszych teledysków oraz najwyżej oceniane filmy i programy telewizyjne wszechczasów. Dla jej sióstr – Lyndy i Leslie, zawsze będzie po prostu Jen. Jak wyglądają i czym się zajmują?

Jak wyglądają i czym się zajmują siostry Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez ma bliskie relacje ze swoim rodzeństwem i podczas gdy jej młodsza siostra Lynda często występuje na czerwonym dywanie jako znana dziennikarka, jej starsza siostra Leslie woli zachować dyskrecję. Jednak w weekend J.Lo zachwyciła fanów po udostępnieniu kilku rzadkich zdjęć ich trójki z okazji Dnia Siostry.

Opublikowała kolaż w Instastory, zawierający słodkie zdjęcie z dzieciństwa pośrodku, otoczone nowszymi migawkami rodzeństwem. Jennifer jest środkowym dzieckiem Davida i Guadalupe Lopez, razem z Lyndą i Leslie dorastała na Bronksie w Nowym Jorku. To miejsce jest bardzo bliskiej jej sercu i często razem z rodziną tam wraca.

Na zdjęciach widać, że siostry są do siebie podobne – mimo to blakną na tle J. Lo. W przeciwieństwie do Jennifer i Lyndy, która jest odnoszącą sukcesy dziennikarką, najstarsza siostra Leslie – nauczycielka muzyki w szkole społecznej w Bronksie – ma tendencję do trzymania się z daleka od reflektorów.

O tym, że mają bliską więź może świadczyć choćby to, że wszelkich udostępnionych w social mediach zdjęciach są do siebie przytulone. Mówią o sobie także dosyć czule, co zrozumie każdy, kto ma rodzeństwo. Na przykład w jednym z wywiadów z Oprah Winfrey Lynda powiedziała, wspominając, kiedy poszła do otwarcia restauracji Madre’s Jennifer (obecnie zamkniętej) w Pasadenie w Kalifornii – i zobaczyła ustawionych w kolejce fanów, krzyczących, trzymając ręcznie malowane zdjęcia J.Lo.

Nie wiem, dlaczego mnie to rozśmieszało, myślę: „Wszyscy ci ludzie są tutaj, aby zobaczyć moją głupią siostrę”. To jedyna myśl, która przychodziła mi do głowy. To tak, nie mogę uwierzyć, że to są ludzie, którzy są tutaj, aby zobaczyć, Jen, moją głupią siostrę, która biegała w bieliźnie po naszym domu, kiedy byliśmy mali. 

Z kolei Leslie stwierdziła, że Jennifer zawsze pozostanie dla niej młodszą, upierdliwą siostrzyczką.

Zdradziły też, że Jennifer była liderem i zawsze pomysły zabaw wychodziły od niej. Z kolei gwiazda nie ukrywa, że przyjaźni się ze swoimi siostrami, zwłaszcza z młodszą. Więź godna pozazdroszczenia.

 


jennifer-lopez-family-photo-sisters-zJennifer Lopez z siostrami
Jennifer Lopez z siostrami

Jennifer Lopez z siostrami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×