Szukaj

Jennifer Lopez wytrąciła Alexa Rodrigueza z równowagi! Kryzys wisi w powietrzu!

Jennifer Lopez marzy o ślubie

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są parą

Amerykańska piosenkarka, Jennifer Lopez i baseballista Alex Rodriguez, gdy tylko zaczęli się spotykać, byli uważani za parę wręcz idealną. J.Lo wreszcie wydawała się szczęśliwa i spełniona. Natomiast Alex sprawiał wrażenie faceta, który mógł dać wszystko swojej ukochanej.

Jak informują zagraniczne media, a dokładnie portal Life&Style, niedawno narodził się niewielki zgrzyt między kochankami. A wszystko za sprawą nacisku J.Lo na ślub, do którego tematu niechętnie podchodzi Rodriguez.

Alex jest zakochany w Jennifer, ale nie chce jeszcze brać ślubu. Czuje, że wywiera ona na nim presję i wytrąca go to z równowagi – powiedział znajomy pary dla Life&Style.

Jak widać, mimo trzykrotnego zamążpójścia, Jennifer Lopez nie ma dość i wciąż wierzy, że przysięga małżeńska będzie długotrwała, albo co lepsze, na całe życie!

Przypomnijmy, że J.Lo stanęła na ślubnym kobiercu po raz pierwszy w 1997 z Ojani Noę, następnie w 2001 weszła w związek małżeński z Crisem Juddem, natomiast trzecim wybrakiem piosenkarki był Marc Anthony, z którym pobrała się w 2004 roku.

Myślicie, że doczekamy się czwartego ślubu Jennifer Lopez?

48-letnia Jennifer Lopez w zabójczej mini wybrała się z córkami na lody! Wygląda jak ich starsza siostra!

Kultowe projekty GUESS noszą największe gwiazdy! Sprawdzamy kto w Polsce, a kto za granicą!

48 letnia Jennifer Lopez nie ma już nic do ukrycia! Podczas swojego show wystąpiła prawie nago! Jedynie cieniutki paseczek przysłonił jej…


Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?

×