Szukaj

Półnaga 50-letnia Jennifer Lopez wije się na fotelu odpoczywając po treningu! Na pierwszym planie mamy jej powabny biust i wyćwiczony brzuch!

Jennifer Lopez i jej szałowe getry

Jennifer Lopez zaprezentowała się w staniku i szałowych ukochanych getrach. To model z jej kolekcji, zatem po takiej prezentacji słupki sprzedaży wzrosną nieprawdopodobnie.

Jennifer Lopez od wielu lat króluje na światowej scenie pop, jak do tej pory nie ma żadnej konkurencji. 50-letnia piosenkarka ma ciało jak marzenie, jej słynne pośladki, nogi, brzuch oraz biust nieustannie rozbudzają zmysły milionów fanów na całym świecie. J.Lo nie ukrywa, że na taka figurę sama zapracowała bardzo ciężką pracą oraz licznymi dietami. Gwiazda 4 razy w tygodniu wyciska siódme poty na siłowni w towarzystwie przystojnego trenera. W jej diecie nie ma cukru, zatem życie piosenkarki to lista wielu zasad, których J.Lo się trzyma od lat.

Lopez jest zawodową tancerką, właśnie w tańcu tkwi jej największa siła podczas widowiskowego show. To co J.Lo wyprawia ze swoim ciałem na scenie, jest wręcz niewiarygodne. Równie imponujące figury piosenkarka prezentuje podczas swoich treningów jak również w trakcie odpoczynku po wysiłku. Seksowna J.Lo zawsze pamięta o odpowiedniej oprawie, którą zapewniają jej roznegliżowane stroje sportowe. Do ulubionych elementów jej garderoby bez wątpienia należą słynne już getry marki – Niyama Sol, która stworzyła specjalną kolekcję firmowaną twarzą, a raczej pośladkami i nogami J.Lo.

Najnowszy model getrów możemy podziwiać na profilu gwiazdy. J.Lo siedzi zmysłowo na fotelu, jest w samym staniku i oczywiście seksownych getrach w modny print, w których jej nogi oraz pośladki wyglądają rewelacyjnie. Getry J.Lo znakomicie modelują ciało i fenomenalnie sprawdzają się na siłowni.

Bez wątpienia po takiej reklamie popyt na getry od J.Lo wzrośnie nieprawdopodobnie.

Sami zastanawiamy się nad zakupem, a wy?

Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!

Jennifer Lopez na Oscarach 2019 wyglądała bosko? No to zobaczcie jej kreację z after party po gali…

Tajna rozmowa Bradleya Coopera z Jennifer Lopez. Ujawniono o czym rozmawiali przed Oscarami! Było nerwowo!


Jennifer Lopez w staniku i getrach z własnej kolekcji

Jennifer Lopez w staniku i getrach z własnej kolekcji

Jennifer Lopez na after party po Oscarach 2019

Jennifer Lopez na after party po Oscarach 2019

Jennifer Lopez jak Ariana Grande

Jennifer Lopez jak Ariana Grande

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×