Szukaj

Jennifer Lopez rozebrała się do stanika i rozpaliła nawet swojego eks. Do akcji musiał wkroczyć obecny partner sekskomby!

Alex Rodriguez, Jennifer Lopez

Alex Rodriguez, Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w staniku i zimowej czapce

Jennifer Lopez pokazała się w niesamowitej stylizacji. Diwa pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w obcisłych legginsach, staniku od bikini i zimowej czapce, prezentując fanom swój niesamowity brzuch i boską formę. Zachwyciła nawet swojego byłego partnera, P.Diddy’ego. Do akcji musiał wkroczyć Alex Rodriguez! Co napisał?

Nie jest tajemnicą, że żyjemy w czasach, w których największy nacisk kładzie się na zdrowy tryb życia i wysportowaną sylwetkę. Diety pudełkowe atakują nas z każdej strony internetowej, a trenerzy personalni i specjaliści od żywienia mnożą się jak grzyby po deszczu. Za ten trend odrobinę odpowiedzialne są również gwiazdy, które często chwalą się w social mediach swoimi boskimi kształtami w negliżu i nawołują do wprowadzania zmian w prowadzone przez fanów życie. Trudno nie poczuć się zainspirowanym patrząc na zdjęcia takiej, na przykład, Jennifer Lopez.

Gwiazda pochwaliła się niedawno swoją smukłą, umięśnioną sylwetką w obcisłych legginsach, górze od bikini i zimowej czapce na głowie, jednocześnie informując fanów, że jest na dziewiątym dniu dziesięciodniowego wyzwania. Odstawiła węglowodany i cukry, a efekty widać gołym okiem! Wygląda tak bosko, że nawet jej eks, P.Diddy pokusił się na komentarz. Pod zdjęciem napisał krótko:

OMG

Jego komentarz nie pozostał bez odpowiedzi partnera gwiazdy, Alexa Rodrigueza:

Szczęściarz ze mnie – skwitował

Zaznaczał teren? 😉

Jennifer Lopez w seksownym staniku pręży się do zdjęcia jak nastolatka! Zapomniała o makijażu!

Widok wystylizowanej Małgorzaty Rozenek na ramówce TVN podnosi ciśnienie! Wszyscy myśleli, że weszła J.Lo!

Oto, jak naprawdę Jennifer Lopez wygląda bez makijażu! Zdjęcie bez retuszu podbija internet


Jennifer Lopez w staniku i zimowej czapce

Jennifer Lopez w staniku i zimowej czapce

P.Diddy zachwyca się J.Lo

P.Diddy zachwyca się J.Lo

Jennifer Lopez i Puff Daddy na Grammy 2000

Jennifer Lopez i Puff Daddy na Grammy 2000

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×