J.Lo w mikroskopijnym bikini opala się na luksusowym jachcie. Tak spędza romantyczny wypad z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez opublikowała nowe zdjęcia na Instagramie, którymi rozgrzała internet do czerwoności. Piosenkarka opala się na jachcie. Ma na sobie jedynie mikroskopijne bikini. Fani są zachwyceni.

Jennifer Lopez od dawna robi oszałamiającą karierę. Nie tylko regularnie pojawia się w nowych produkcjach, ale także co jakiś czas koncertuje. Dzięki temu zdobyła mnóstwo fanów na całym świecie. Interesują się zarówno jej zawodowymi osiągnięciami, jak i jej życiem prywatnym.

Niedawno Lopez znów stała się bohaterką kolorowej prasy. Wszystko przez jej nowy związek. Chociaż jeszcze w zeszłym roku planowała ślub z Alexem Rodriguezem, od kilku miesięcy jest szczęśliwa u boku Bena Afflecka.

Przypomnijmy, że aktorzy przed laty tworzyli jedną z gorętszych par. Gdziekolwiek się nie pojawiali razem, przyciągali uwagę otoczenia. Ich relacja była na tyle poważna, że planowali ślub. Ten nie doszedł jednak do skutku. W 2004 roku zakochani się rozstali. Kilka tygodni temu dali sobie jednak drugą szansę.

Chociaż początkowo związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka był jedynie spekulacjami tabloidów, zakochani postanowili go potwierdzić. Zadebiutowali na Instagramie, gdzie pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Najpierw taką fotografię zamieściła znajoma gwiazd. Potem Lopez upubliczniła nieco bardziej romantyczne ujęcie.

Jennifer Lopez w mikroskopijnym bikini opala się na jachcie

Jennifer Lopez co jakiś czas udostępnia nowe zdjęcia w social mediach. Tak było m.in. w piątek, gdy pochwaliła się mini sesją zrobioną na jachcie. Piosenkarka pozuje wpatrzona w wodę. Ma na sobie skąpe, żółte bikini, które eksponuje jej idealną sylwetkę. Dobrała do niego przeciwsłoneczne okulary. Postawiła też na rozpuszczone włosy.

Internauci nie przeszli obojętnie obok tego wpisu. Komplementują nowe zdjęcia gwiazdy:

  • Jennifer Lopez wyglądasz oszałamiająco. Świetnie Ci w tym stroju.
  • Nie mogę się napatrzeć na to ujęcie. Wow!
  • Ben Affleck to szczęściarz, że się z Tobą spotyka.

Wspomnijmy, że wspomniane kadry powstały podczas luksusowych europejskich wakacji, które Jennifer Lopez spędza z Benem Affleckiem. Para wypoczywa na luksusowym jachcie, którego wartość sięga 130 milionów dolarów. Odwiedzają najbardziej pożądane, wakacyjne miejsca, takie jak m.in. Włochy, St. Tropez oraz Monte Carlo.


Jennifer Lopez w żółtym bikini opala się na jachcie

Jennifer Lopez w żółtym bikini opala się na jachcie

Jennifer Lopez w żółtym bikini opala się na jachcie

Jennifer Lopez w żółtym bikini opala się na jachcie

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×