Szukaj

Jennifer Lopez do kampanii „Guess” zmieniła fryzurę. Tak uczesana wygląda jak włoska bogini

Jennifer Lopez w kampanii dla Guess zmieniła fryzurę

Jennifer Lopez w kampanii dla Guess zmieniła fryzurę

Jennifer Lopez zachwyca w nowej kampanii Guess. Wygląda zjawiskowo w odsłonie, która jest połączeniem kilku stylów. Zobaczcie.

Jennifer Lopez po raz kolejny udowodniła, że jest mistrzynią metamorfozy i że wszystkie pomysły na kampanie reklamowe da się zrealizować, jeśli to ona jest modelką. Jej najnowsze wcielenie zachwyca. Fotografie z udziałem JLo zapierają dech w piersi.

Jennifer Lopez w kampanii dla Guess. Jak wyglądała?

Kampania wiosenna Guess 2020 z Jennifer Lopez w roli głównej, to coś, obok czego nie da się przejść obojętnie. Jennifer Lopez powraca jako twarz marki w swojej drugiej kampanii, która została wyreżyserowana przez Paula Marciano i sfotografowana przez Tatianę Gerusową w Santa Monica w Kalifornii.

Za każdym razem, gdy współpracuję przy kampaniach reklamowych, zawsze myślę o postaci, którą mogę grać i stać się nią, a dzięki tej kampanii, świetnie się bawiliśmy – powiedziała Jennifer w oświadczeniu.

Tym razem klimatem była mieszanka włoskiej gwiazdy filmowej z lat 60., zmieszana z Madonną z lat 80. oraz z Sophią Loren. Jennifer Lopez, w fryzurze, która powstała na potrzeby zdjęć, wygląda jak włoska bogini.

Wcielenie się w postać i sprawienie, by zdjęcie przeniosło w odpowiedni klimat, sprawia tyle radości. Ubrania i ujęcia na planie naprawdę dobrze ze sobą współpracowały, aby ta kampania ożyła – powiedziała JLo.

Trzeba przyznać, że kampania robi wrażenie. Stylizacje, makijaże, fryzury. Wszystko jest doskonale dopracowane, a na fotografiach widać, że Lopez świetnie się wczuła w temat przewodni.

View this post on Instagram

GUESS who’s back?! #JenniferLopez returns as the face of @guess and @marciano ???? worldwide #JLOxGUESS . “The vibe this time was a mix between an Italian film star from the 60s, mixed with Madonna from the 80s, mixed with Sofia Loren.” – #GUESSGirl Jennifer Lopez . ???? Follow @guess, @marciano and @jlo on IG for more exclusive Spring 2020 campaign pics and videos. Who’s ready? ???? . Creative Director: @paulmarciano Photographer ???? : @tatianagigi Makeup: @scottbarnes68 Hair: @chrisappleton1 Stylists: @robzangardi @marielhaenn Nails: @tombachik

A post shared by GUESS (@guess) on

Zobacz: Narzeczony doprowadził Jennifer Lopez do łez. Kłótnię kochanków uwiecznili paparazzi. Aż przykro patrzeć


Jennifer Lopez w kampanii Guess

Jennifer Lopez w kampanii Guess

Jennifer Lopez w kampanii Guess

Jennifer Lopez w kampanii Guess

Jennifer Lopez w kampanii Guess

Jennifer Lopez w kampanii Guess

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×