Jennifer Lopez z okazji 53. urodzin zrobiła sobie taką sesję, że miękną kolana! Pokazała się taka, jaką w łóżku widzi ją Ben Affleck

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez skończyła 53 lata i pokazała światu sesję, od której robi się naprawdę gorąco. Taką widzi ją Ben Affleck w zaciszu sypialni.

Jennifer Lopez po dwudziestu latach ponownie związała się z Benem Affleckiem. O gwieździe pop i jednym z najsłynniejszych amantów Hollywood rozpisuje się prasa, a ich pojawienie się w miejscach publicznych powoduje ogromne zainteresowanie. Przypomnijmy, że po raz pierwszy związali się w 2002 r. Fani dali im wówczas pseudonim Bennifer. Aktor oświadczył się piosenkarce po roku znajomości, a 12 września 2003 r. miało się odbyć huczne wesele, do którego ostatecznie nie doszło. W końcu jednak udało im się związać węzłem małżeńskim i wzięli cichy ślub w Las Vegas. Uroczystość miała miejsc 16 lipca.

Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest życzliwa. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. Dwadzieścia lat cierpliwa. Mieli rację, kiedy mówili: „Wszystko, czego potrzebujesz, to miłość”. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mamy tego pod dostatkiem: nowa wspaniała rodzina, pięcioro niesamowitych dzieci i życie, od którego więcej nigdy nie moglibyśmy oczekiwać – Jennifer Lynn Affleck – napisała gwiazda swoim fanom.

Zdecydowała się także przyjąć po ślubie nazwisko męża. Później J.Lo jeszcze dodała:

Z najlepszymi świadkami, suknią ze starego filmu, marynarką z szafy Bena, odczytaliśmy nasze przysięgi w małej kapliczce i wymieniliśmy się obrączkami, które będziemy nosić do końca życia .

24 lipca Jennifer Lopez obchodzi urodziny. Skończyła 53 lata. Dokładnie rok temu potwierdziła, że ponownie związała się z Affleckiem, a dziś dzień świętuje niesamowitą sesją zdjęciową.

Jennifer Lopez w gorącej sesji z okazji 53. urodzin. Jak wygląda?

Na profilu instagramowym Roba Zangardi pojawiła się sesja zdjęciowa Jennifer Lopez, która właśnie skończyła 53 lata. Latynoska gwiazda pozowała do zdjęć stroju Ewy, pokazując wszystkie swoje atuty. Od krągłości J.Lo nie można oderwać wzroku. Taka widzi ją Ben Affleck w zaciszu sypialni. Nie da się tez nie zauważyć, że forma wokalistki jest godna pozazdroszczenia.

Urodzinowy strój- napisał stylista.

Z kolei na Instagramie Jennifer Lopez możemy zobaczyć wideo z wyżej wspomnianej sesji.

Jak się można domyślać, pod postami aż zaroiło się od emotikonek ognia. Jennifer Lopez dawno nie zebrała tak ogromnej liczby komplementów.


Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×