Jennifer Lopez prawie naga wygląda tak, że… odjęło nam mowę! To zdjęcie trzeba zobaczyć

Jennifer Lopez jak bogini

Jennifer Lopez jak bogini

Nie ma siły – Jennifer Lopez musiała zawrzeć pakt z diabłem, bo patrząc na nią trudno uwierzyć, że gwiazda ma 50 lat. Jej ostatnie, mocno roznegliżowane zdjęcie jak żadne inne rozpala zmysły do czerwoności.

Wygląd latynoskiej piękności wręcz przeczy prawom natury. Jennifer Lopez, zamiast się starzeć, wygląda coraz młodziej! Sama przyznaje, że czuje się lepiej i dużo bardziej seksownie niż 20 lat temu.

Może to wcale nie cud. Znany chirurg plastyczny Julian De Silva nie ma nawet cienia wątpliwości, że J.Lo korzystała z usług medycyny estetycznej. W rozmowie z Daily Mail lekarz zauważył, że w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat twarz J.Lo wcale się nie zmieniła.

Nie ma praktycznie żadnych oznak starzenia się charakterystycznych dla kobiet w średnim wieku. Nie ma kurzych łapek i zmarszczek tworzących się od śmiechu czy marszczenia warg, żadnych worków pod oczami. Widać tylko bardzo delikatne zmarszczki przy nosie. Kształt twarzy Lopez się nie zmienił. Kości policzkowe są na tej samej wysokości, powieki nie obwisły, łuk brwiowy jest wyraźny i równie wysoki jak kiedyś – stwierdził.

Zaś na dowód pokazał cyfrowe zestawienie, na którym widać, jak wyglądałaby twarz piosenkarki, gdyby nie poddawała się zabiegom medycyny estetycznej.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Nie wiadomo, ile w tym prawdy. Swoją perfekcyjną sylwetkę gwiazda zawdzięcza jednak tylko genom i ciężkiej pracy – ćwiczeniom na siłowni, trzymaniu diety i nieustannym koncertom, na których daje z siebie wszystko.

Jennifer Lopez w bikini. Ma ciało niczym posąg

Nie ma bowiem takiej operacji plastycznej, która wyrzeźbiłaby jej ciało niczym posąg. Na zdjęciu, które pokazała na Instagramie, piosenkarka jest naprawdę perfect i hot.

View this post on Instagram

Relaxed and recharged. ????

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Zrelaksowana i naładowana – napisała.

  • Fani oszaleli.
  • Oszałamiająca kobieta!
  • Piękna!
  • Perfekcyjna
  • Bogini! – piszą zachwyceni

I trudno się z nimi nie zgodzić.

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry przyłapani na tajnym spotkaniu z J.Lo. Co oni kombinują? Są pierwsze przecieki


Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w teledysku

Jennifer Lopez w teledysku

Jennifer Lopez w bikini w kampanii marki Guess

Jennifer Lopez w bikini w kampanii marki Guess

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×