Szukaj

Prawdziwy ogień! 50-letnia Jennifer Lopez w mikro bikini rozpaliła cały internet! Jej piersi są piękne, ale to brzuch doprowadza do szaleństwa!

Jennifer Lopez w bikini

Jennifer Lopez w bikini

Jennifer Lopez w bikini

Jennifer Lopez pokazała się w różowym bikini. Gwiazda pozuje prężąc wszystkie swoje mięśnie. Taki widok rozebranej J.Lo to prawdziwy rarytas dla jej fanów.

Jennifer Lopez w lipcu skończy 50 lat, jednak zmysłowa artystka wygląda na 30. i nieustannie młodnieje. Na swoją nieprawdopodobną kondycję piosenkarka zapracowała sobie mozolnymi treningami na siłowni, jak również restrykcyjną dietą. J.Lo wielokrotnie podkreśla w swoich wywiadach, że na siłowni pojawia się 4 razy w tygodniu, wówczas wspólnie ze swoim trenerem pracuje nad rzeźbą ciała. Wiadomo również, że piosenkarka nie je słodyczy, a jej posiłki to typowa bomba witaminowa.

Efekty jej wyrzeczeń widać gołym okiem. J.Lo bardzo często wrzuca na swój profil fotki i filmy z siłowni, na których najczęściej pozuje w staniku oraz ukochanych getrach. Ostatnio artystka była bardzo zapracowana, realizowała swoją wielką trasę koncertową, nagrywała nowe teledyski, pracowała na planie filmu jak również nagrywała piosenki na nowy album. Piosenkarka nie zwalnia tempa, właśnie rozpoczęła pracę przy kolejnym filmie, kończy produkcję nowego hiszpańskiego albumu, a jakby tego było mało planuje wyruszyć w trasę po Ameryce Południowej.

Nie zapominam o swoich korzeniach i fanach mówiących głównie po hiszpańsku. Jestem tak samo wiarygodna w tekstach hiszpańskich, jak i angielskich. Nowa płyta mam nadzieję, że tylko to potwierdzi – wyznała Lopez w programie Ellen DeGeneres w 2013 roku.

W chwilach wolnych J.Lo cieszy się szczęściem u boku swojego ukochanego Alexa Rodrigueza oraz swoich słodkich dzieci. W tym niezwykle napiętym grafiku Jennifer nie zapomina o wiernych fanach. Na jej profilu pojawiła się bowiem nieprawdopodobna niespodzianka – fotka, na której boska J.Lo pozuje w samym seksownym różowym bikini. Na zdjęciu dokładnie widać każdy mięsień gwiazdy.

Zobaczcie jak wygląda 50-letnia piosenkarka.

J.Lo nawet w dresie wygląda jak królowa wybiegu. Płaszczyk zabójczy, ale to torebka jest prawdziwym hitem!

Rozpalona Jennifer Lopez wtapia się w muskularne ramiona ukochanego Alexa! J.Lo nawet na polu golfowym pamięta o prezentacji pierścienia zaręczynowego!

Jennifer Lopez została szefową gangu luksusowych striptizerek! Paparazzi przyłapali ją na słodkich pieszczotach w pracy!


Jennifer Lopez w różowym bikini

Jennifer Lopez w różowym bikini

Jennifer Lopez w sportowym staniku wychodzi z siłowni z A. Rodem

Jennifer Lopez w sportowym staniku wychodzi z siłowni z A. Rodem

Jennifer Lopez w staniku i getrach z własnej kolekcji

Jennifer Lopez w staniku i getrach z własnej kolekcji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×