Jennifer Lopez rzadko jest tak wylewna. W dniu urodzin dzieci pozwoliła sobie na szczery wpis. O ojcu ani słowa, dziękuje za to…

Jennifer Lopez urodziny dzieci imiona wiek

Jennifer Lopez urodziny dzieci imiona wiek

Dzieci Jennifer Lopez – Emma i Maximilian – mają 9 lat

Dzieci Jennifer Lopez to temat, którym już od dziewięciu lat żyje amerykański show-biznes. Gwiazda co jakiś czas pokazuje swoje pociechy w sesjach dla kolorowych magazynów. Za pierwsze zdjęcia z Emmą i Maximilianem dostała aż 6 milionów dolarów (wyobrażacie sobie takie stawki w Polsce? :)), a tygodnik People, która je opublikował, był najlepiej sprzedającym się numerem w swoim roku.

Świat oszalał na punkcie dzieci Jennifer Lopez i Marka Anthony’ego zaraz po tym, jak ojciec gwiazdy potwierdził w mediach, że zostanie dziadkiem. Sama J.Lo długo unikała konkretnej odpowiedzi na to pytanie. Dopiero w zaawansowanej ciąży wyraźnie potwierdziła radosną nowinę. Dzisiaj od tego momentu minęło już 9 lat, dlatego wspominany tę historię trochę z sentymentem, szczególnie czytając ostatni wpis Lopez na Instagramie.

Gwiazda poświęciła trochę miejsca i podsumowała ostatnią dekadę. We wzruszających słowach podziękowała Bogu. O dziwo, nie ma ani słowa o ojcu Emmy i Maximiliana.

Emme i Maximilian… Nie mogę uwierzyć, że minęło 9 lat, od kiedy Bóg pobłogosławił mnie najwspanialszym darem na świecie. To on mi dał moje piękne bliźniaki, moje dzieci, moją miłość i moje życie, którym jest ta dwójka. Od razu poczułam ogromną więź, czułam się jak najszczęśliwsza kobieta na ziemi. Sprawiacie, że jestem dumna każdego dnia. Jesteście dwoma świecącymi promykami, które sprawiają, że ten świat jest dla mnie, a także innych, którzy was znają, lepszym i piękniejszym miejscem. Dziękuje Bogu za wybranie mnie na mamę Maxa i Emme. Słowo miłość jest niewystarczające do opisania tego, co czuję w sercu i w duszy, gdy o Was myślę. Wszystkiego najlepszego. Mama kocha Was cholernie mocno!!! –
napisała.

Fani też przyłączyli się do życzeń dla dzieci gwiazdy.

  • Słodka rodzina
  • Wszystkiego najlepszego dla twoich pięknych aniołków
  • Super mama!!!

A pięknym podsumowaniem jest kolaż zdjęć przygotowany przez węgierski fanklub artystki. Tak bardzo spodobał się jej, że postanowiła go opublikować na swoim profilu. Zobaczcie, jak wyrosły dzieci Jennifer Lopez.

Zobacz także: Nie tak miały wyglądać Walentynki Jennifer Lopez i Drake’a!

Jennifer Lopez świętuje 9 urodziny dzieci

Jennifer Lopez świętuje 9 urodziny dzieci

Jennifer Lopez ile ma dzieci?

Jennifer Lopez ile ma dzieci?

Jennifer Lopez w asymetrycznej kreacji Anthony Vaccarello - Grammy 2013

W jaki sposób Jennifer Lopez świętuje urodziny dzieci?


Jennifer Lopez świętuje 9 urodziny dzieci

Jennifer Lopez świętuje 9 urodziny dzieci

Jennifer Lopez ile ma dzieci?

Jennifer Lopez ile ma dzieci?

Jennifer Lopez z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×