Szukaj

Jennifer Lopez razem z czwórką dzieci wdrapała się na drzewo. Tak powstała piękna, rodzinna sesja

Jennifer Lopez z dziećmi – sesja na drzewie

Jennifer Lopez z dziećmi – sesja na drzewie

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wspólnie wychowują aż czworo dzieci. Wokalistka właśnie pochwaliła się w sieci zdjęciami z przepięknej rodzinnej sesji zdjęciowej. Jak oni się kochają!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez uchodzą za jedną z najpiękniejszych par światowego show-biznesu. Wokalistka po trzech nieudanych małżeństwach i kilku głośnych związkach w końcu znalazła spokój i miłość. Z amerykańskim bejsbolistą spotyka się od 2017 roku. Co jakiś czas w kolorowej prasie pojawiają się doniesienia o ślubie tych dwojga. Tabloid Life&Style już na początku tego roku ogłosił, że Lopez i jej narzeczony powiedzieli sakramentalne tak w tajemnicy przed mediami.

Zakochani na każdym kroku pokazują, jak silne jest ich uczucie. Są bardzo aktywni w social mediach. Jennifer na bieżąco pokazuje, jak wygląda jej życie u boku Alexa. Widać także, że jej ukochany rewelacyjnie dogaduje się z dwójką jej dzieci z poprzedniego małżeństwa. Wokalistka wychowuje bliźnięta Emmę i Maxa, które są owocem jej związku z Markiem Anthonym. Również jej przyszły mąż ma dwoje dzieci. Sportowiec jest ojcem dwóch córek: 15-letniej Natashy oraz 12-letniiej Elly. Rodzina zdecydowała się właśnie na wspólną sesję zdjęciową.

Jennifer Lopez w sesji zdjęciowej ze wszystkimi dziećmi

J.Lo i Alex od kilku lat tworzą nie tylko zgrany duet, ale także całkiem sporą patchworkową rodzinę. Zakochani wspólnie wychowują aż czworo dzieci. Z medialnych doniesień wiadomo, że ich pociechy świetnie się ze sobą dogadują.

To zawsze nieprzewidywalne, gdy próbujesz łączyć rodziny z małymi dziećmi, ale tu jak na razie jest dobrze… Dzieci spędzają ze sobą czas i wszyscy się dogadują – czytamy na portalu Perez Hilton.

Cała szóstka chętnie wyjeżdża na wspólne wakacje, a zdjęciami z wojaży oczywiście chwali się w sieci. Teraz na fanów czeka prawdziwa gratka. Wokalistka udostępniła przepiękny kadr z rodzinnej sesji zdjęciowej. W poście widzimy Jennifer i Alexa oraz ich dzieci.

Życzymy wszystkim spokoju i miłości. Miłego dnia pracy!

Kadry z przepięknej rodzinnej sesji wokalistka udostępniła także na Twitterze. Cała rodzina postawiła na podobne stylizacje. Jennifer ma na sobie zwiewną białą suknię, jej narzeczony również postawił na biel. Ubrania ich dzieci także stworzyły spójną całość.

Widać, że cała szóstka świetnie się dogaduje, czego dowodem zdecydowanie są opublikowane zdjęcia.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi na wakacjach

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×