Jennifer Lopez po serii plotek o rozwodzie boleśnie zadrwiła z Bena Afflecka. Zrobiła to publicznie… Jest wideo

Jennifer Lopez zadrwiła z Bena Afflecka

Jennifer Lopez zadrwiła z Bena Afflecka

Jennifer Lopez przeszła samą siebie! Dopiero plotkowano o jej rozwodzie, a teraz takie coś... Publicznie zadrwiła ze swojego męża.

Jennifer Lopez wychowywała się w nowojorskim Bronxie. Jako 17-latka zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Moja mała dziewczynka. Potem zaangażowano ją do kolejnych produkcji. Największą sławę przyniosły jej Sposób na teściową, Anakonda, Zatańcz ze mną, Jak urodzić i nie zwariować, Powiedz tak. Drugim zajęciem J.Lo jest muzyka. W jej dyskografii znajduje się osiem dobrze przyjętych albumów.

Amerykanka o latynoskich korzeniach spotykała się z wieloma znanymi osobami. Jej pierwszym mężem był pochodzący z Kuby Ojani Noa. Po rozwodzie z nim zaczęła się spotykać z kontrowersyjnym raperem Sean Combsem. W 2001 roku stanęła na ślubnym kobiercu z tancerzem Crisem Juddem, a w 2004 roku – z wokalistą Markiem Anthonym.

Największe emocje zawsze budziła jej więź z aktorem Benem Affleckiem. Para spotykała się na początku XXI w. i rozstała tuż przed sformalizowaniem związku. Ku zdziwieniu opinii publicznej, drogi byłych kochanków znów skrzyżowały się przed kilkoma laty. W lipcu ubiegłego roku J.Lo i Ben pobrali się w Las Vegas, a później odnowili przysięgę małżeńską w willi aktora w stanie Georgia.

Jennifer Lopez zadrwiła z Bena Afflecka

Na początku tego miesiąca odbyła się gala Grammy 2023. Wśród gości znaleźli się J.Lo i Ben. W pewnym momencie operatorzy kamer nagrali moment nerwowej dyskusji pary, podczas której mąż wyglądał na wyraźnie zniesmaczonego.

Ben Affleck wolałby być gdziekolwiek indziej niż w pierwszym rzędzie na gali Grammy, oglądając Steviego Wondera – skomentował ten widok Matt Wilstein z The Daily Beast.

Materiał wywołał falę spekulacji na temat relacji między zakochanymi. Część fanów zaczęła sugerować, że wkrótce będziemy mieć do czynienia z kolejnym medialnym rozwodem i publicznym praniem brudów… J.Lo chyba nie zdając sobie sprawy z takich nastrojów, zamieściła na Instagramie film, na którym widać Bena ze smutną miną. Podpisała go kpiarsko:

Szczęśliwa twarz mojego męża.

Taki żart jest na miejscu?


Jennifer Lopez zadrwiła z Bena Afflecka

Jennifer Lopez zadrwiła z Bena Afflecka

Jennifer Lopez i Ben Affleck - Grammy 2023

Jennifer Lopez i Ben Affleck - Grammy 2023

Jennifer Lopez i Ben Affleck - ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck - ślub

Komentarze

 • Gość pisze:

  Facet skończyły produkować nowy film, w którym też gra. Ruszyła promocja!!! Jest zmęczony!!! I tyle.

 • jolie pisze:

  długo się sobą nie nacieszą, przy pierwszych kłopotach się rozsypią… zresztą facet zostawił żonę i trójkę dzieci, bo wolał egoistycznie chlać wódę zamiast spełnić obowiązek jaki na siebie wziął, więc dlaczego miałby dostać nagrodę od losu? dla jlo nowy mąż to jak nowe buty, szybko się znudzi

 • Gość pisze:

  On widać że strasznie zniszczony nałogami. Poprzednia żona, napewno zadowolona ze ma z nim spokój.
  Teraz J.lo musi się z nim meczy.

 • Gość pisze:

  Ona jest bardziej zaangażowana więc ma przechlapane. Jemu na niej zbytnio nie zależy. Rozwód będzie na pewno, kwestią tylko kiedy.

 • omg pisze:

  ona to taka ,,doda,, wredna falszywa i tylko czekac, az banka prysnie.

 • Gość pisze:

  Szybko im to idzie … A może mieli tylko gorszy dzień

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×