Jennifer Lopez nieźle majstrowała przy twarzy. Wystarczy porównać zdjęcie z agencji z tym z jej profilu. Wszystko widać gołym okiem

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ostatnio brylowała na gali MTV. Gwiazda później wrzuciła do sieci zdjęcia z imprezy. Znacznie różniły się od tych, które opublikowali fotoreporterzy. 

Jennifer Lopez to gwiazd o międzynarodowej sławie. Już kilka dekad temu udowodniła, że jest kobietą wielu talentów. Na swoim koncie ma nie tylko karierę muzyczną, ale też filmową. Wydała kilka płyt i wystąpiła w wielu filmach. Zgromadziła wokół siebie miliony fanów, którzy od lat trzymają za nią kciuki,  obserwując zawodowe i prywatne poczynania. Zdecydowanie ich ulubienica dostarcza im sporo wrażeń. Nie tylko cały czas idzie do przodu w show-biznesie, ale też szuka szczęścia w miłości.

Ma na swoim koncie kilka nieudanych związków i rozwodów. A kilka miesięcy temu zelektryzowała fanów kolejnym romansem. Na czołówkach tabloidów obecnie pojawia się z Benem Affleckiem, z którym planowała ślub niemal dwie dekady temu. Rozstali się tuż przed ceremonią, a teraz ich miłość odżyła na nowo. Para jest po kolejnych zaręczynach.

Jennifer Lopez poprawiła zdjęcie na Instagramie

J.Lo dla wielu kobiet stała się ikoną stylu. To ona przetarła szlaki kariery dla innych latynoskich artystów, ale też jest drogowskazem dla kobiet na całym świecie. Wiele z nich marzy o posiadaniu tak obłędnych kształtów. Artystka wylansowała między innymi modę na krągłe pośladki, z których zrobiła największy atut swojej figury. Kilka miesięcy temu świętowała 52 urodziny, a niedawno pochwaliła się w sieci zdjęciami w bikini, którymi zdecydowanie zaprzeczyła swojej metryce.

Jej najnowsze fotki z czerwonego dywanu również pokazały, że obłędnej tali nadal można jej pozazdrościć. Teraz okazało się, że gwiazda lubi nieco przerabiać swoje zdjęcia. Artystka aktywnie prowadzi profil na Instagramie, a każde kolejne ujęcie wygląda jeszcze lepiej od poprzedniego. Fani cały czas doszukiwali się retuszu, a teraz mają ku temu dowody.

Wokalistka pojawiła się na gali MTV w obłędnej skórzanej kreacji. Zdjęcie z czerwonego dywanu pojawiło się też na jej profilu na Instagramie. Tam jednak wyglądała nieco inaczej niż na ujęciach fotoreporterów. Chociaż nie majstrowała przy figurze, to postanowiła zadbać o idealnie gładką twarz. Prawdopodobnie nałożyła na kadr jeden z instagramowych filtrów, lub pokusiła się o retusz w specjalnym programie. Różnicę można dostrzec gołym okiem zwłaszcza przy linii czoła.

Zestawiliśmy ze sobą dla porównania dwa zdjęcia. Zobaczycie jej w naszej galerii.


Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez. MTV Movie and TV Award

Jennifer Lopez. MTV Movie and TV Award

Jennifer Lopez. MTV Movie and TV Award

Jennifer Lopez. MTV Movie and TV Award

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×