Jennifer Lopez przefarbowała włosy. Stylista gwiazdy pokazał efekt metamorfozy. Odważnie!

Jennifer Lopez - nowa fryzura

Jennifer Lopez - nowa fryzura

Jennifer Lopez przefarbowała włosy. Na jaki kolor? Musimy przyznać, że to zmiana o 180 stopni!

Jennifer Lopez to człowiek-orkiestra. Gwiazda jest znana jako aktorka, piosenkarka, projektantka modowa, tancerka, producentka. Urodziła się w 1969 roku w rodzinie imigrantów z Portoryko. Latynoska zaczęła działać w show-biznesie od końca lat 80. Widzowie mogą ją kojarzyć z obrazów, takich jak: Powiedz tak, Chłopak z sąsiedztwa, Gigli, Ślicznotki, Uwikłana, Sposób na teściową, Jak urodzić i nie zwariować, Dziewczyna z Jersey, Nigdy więcej, Zatańcz ze mną, Selena, Plan B, Miasto śmierci, Pokojówka na Manhattanie, Teraz albo nigdy.

Jak już wspomnieliśmy, Jennifer nie zajmuje się tylko aktorstwem. Od 1999 roku wydała aż osiem albumów studyjnych. Muzyka, którą wykonuje, jest utrzymana w konwencjach rhytm and blues (R&B), pop, latino, hip-hop i dance. Za działalność muzyczną była dwukrotnie nominowana do Nagrody Grammy. Dostała też szereg innych amerykańskich nagród muzycznych.

W życiu prywatnym J.Lo była trzykrotnie zamężna. Jej partnerami byli kolejno: Ojani NoàCriss Judd Marc Anthony. Najbardziej znana jest jej relacja z Benem Affleckiem. Para po raz pierwszy spotykała się na początku XXI wieku. Teraz – po latach rozłąki – J.Lo i Ben znów do siebie wrócili. Zwróciło to na nich wzrok dziennikarzy z niemal całego świata.

Niestety, ale sławna para ma dla siebie mało czasu. Wszystko za sprawą napiętych harmonogramów. Ostatnio przyłapano ich na całusach na lotnisku w Los Angeles.

Jennifer i Ben spędzili razem weekend w Los Angeles. Nadal mają napięte harmonogramy, ale znajdują dla siebie czas, kiedy tylko mogą – mówił przy tamtej okazji informator  magazynu People – Kilka razy Jennifer poleciała do Austin tylko na kilka godzin, zanim musiała wrócić do kręcenia zdjęć w Vancouver. Trudno im się rozstać.

Związek J.Lo to nie jedyna zmiana, jaka zaszła w życiu Amerykanki. Ostatnio zmieniła ona kolor włosów. Efektami metamorfozy pochwalił się jej stylista – Rob Zangardi.

Nowa fryzura Jennifer Lopez. Na jaki kolor się przefarbowała?

Stylista gwiazdy dodał na Instagramie kilka zdjęć, na których widać Jennifer w… jasno różowych włosach. Na fotkach pokazano ją w momencie, gdy siedzi na maszynie do rzucania piłek. Legenda muzyki latino ubrała się w białą koszulę, szarą kurtkę, kabaretki i skórzane kozaki. Fani są zachwyceni nowym lookiem gwiazdy. W komentarzach pisali:

  • Wowwww.

  • Jedna i jedyna.

  • Oszałamiająca to kocham!

  • Ahhhh. Taaak słodko!

  • O mój Boże! Ona jest urocza.

  • Niezwykła.

Fotki z najnowszej sesji J.Lo możecie zobaczyć poniżej i w naszej galerii zdjęciowej.

Co ciekawe, piosenkarka nie pierwszy raz eksperymentuje z kolorami. W podobnym kolorze pokazała się już pod koniec października tego roku. Wtedy wystąpiła jednak w związanych włosach. Do naszej galerii załączamy również zdjęcia z poprzedniej sesji. Jak się Wam podoba J.Lo w takim wydaniu?


Jennifer Lopez przefarbowała włosy. Fot. Instagram

Jennifer Lopez przefarbowała włosy. Fot. Instagram

Jennifer Lopez przefarbowała włosy. Fot. Instagram

Jennifer Lopez przefarbowała włosy. Fot. Instagram

Jennifer Lopez przefarbowała włosy. Fot. Instagram

Jennifer Lopez przefarbowała włosy. Fot. Instagram

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live zawsze dobrze wyglądali fajne kozaczki fanki pomagają złapie cię stara wiedzmo się zasapiesz a nie złapiesz przykro mi mała ale będę leciał i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×