Szukaj

Co za ogień! Jennifer Lopez całkowicie zmieniła swoją fryzurę! W nowej zaskakującej odsłonie pokazała się na okładce magazynu TIME!

Jennifer Lopez w jasnych włosach na okładce TIME

Jennifer Lopez choć niebawem znajdzie się w zacnym gronie 50., w dalszym ciągu jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Piosenkarka w ostatnim czasie podpisała mnóstwo komercyjnych kontraktów, nagrywa nową płytę, koncertuje, a także spełnia się w roli mamy swoich 10-letnich bliźniąt. Lopez wreszcie jest zakochana i wygląda kwitnąco, zatem nikogo nie dziwi fakt, że o jej wizerunek zabiegają największe światowe koncerny i magazyny kolorowe.

Ostatnio Jennifer pojawiła się na okładce prestiżowego magazynu Time. Gwiazda specjalnie na tę okazje zmieniła swój wygląd. J.Lo zmieniła kolor włosów! Zatem na jej najnowszym sesyjnym zdjęciu nie jest już szatynką. Mamy jej nową odsłonę, J.Lo zmieniła się w seksowną blondynkę. Piosenkarka na okładce pozuje w białej spektakularnej kreacji, z ogromnym dekoltem. Suknia wykończona jest ptasimi piórami, które  nadały stylizacji boskiej mocy. Jennifer wygląda po prostu jak anioł! Pod jej zdjęciem czytamy wiele cudnych komentarzy od fanów z całego świata:

Jesteś najpiękniejszą i jedną z najbardziej wpływowych kobiet na świecie w swoim czasie. Tylko ty zasługujesz na ten zaszczyt. Masz nienaganny styl, wdzięk i piękno. Doceniam wszystko, co zrobiłeś dla kobiet i ludzi

Dołączamy się do tej wylewnej opinii.

Jennifer Lopez nie ma sobie równych!

Jennifer Lopez leży błogo na podłodze! Kusi swojego Alexa kosmicznym strojem nimfy w koronie!

WOW! Jennifer Lopez została twarzą polskiej marki kosmetycznej! Wiemy kiedy trafi do sprzedaży!

Słodkie bobaski Jennifer Lopez wyrosły na prawdziwe gwiazdy show biznesu! Ich najnowsze zdjęcia z seksowną mamą to kosmos!


Jennifer Lopez w jasnych włosach na okładce TIME

Jennifer Lopez w jasnych włosach na okładce TIME

Jennifer Lopez w dziwnym stroju lezy na podłodze z ukochanym

Jennifer Lopez w dziwnym stroju lezy na podłodze z ukochanym

Jennifer Lopez pokazuje zgrabe nogi

Jennifer Lopez pokazuje zgrabe nogi

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Gdzie do Rozenek ,kobiety 40+ to juz nie ,wynika z tego że licza się 20 latki

  • Gość pisze:

    Jenifer jest piękna kobietą, a wy ja porównujecie do sztucznej Rozenek. Żenujące i wstyd

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×