Szukaj

J.Lo w czołówce gwiazd utrudniających współpracę. Czym podpadła stylistom? Nawet sobie tego nie wyobrażamy

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez jest światową gwiazdą. Stylistom nie współpracuje się z nią jednak łatwo. Czym im podpadła? Amerykańskie tabloidy podają szczegóły. 

Jennifer Lopez w dobie pandemii koronawirusa nie narzeka na brak zajęć. Nie tylko jest aktywna w sieci, gdzie promuje ciekawe projekty, ale także spędza mnóstwo czasu na siłowni. W pocie czoła walczy o idealną sylwetkę. Nawet dzień po urodzinach nie odpuściła sobie intensywnego treningu, o czym poinformowała w social mediach.

Pokazała zdjęcie, na którym eksponuje idealne ciało. Ma płaski brzuch, widocznie zarysowane mięśnie. Do wpisu dołączyła krótki komentarz:

Właśnie skończyłam wspaniały trening po urodzinach i pomogłam w zwiększaniu świadomości na temat głodu na świecie — podpisała zdjęcie gwiazda.

Jennifer Lopez podpadła stylistom. Co się stało?

Jennifer jest perfekcjonistką nie tylko jeśli chodzi o swoje ciało, ale także o publiczne wystąpienia. Niemal na każdej gali, na której się pojawia, ma idealnie dopasowaną stylizację, ułożoną fryzurę, a także makijaż dopracowany w najmniejszym calu. Podobno osobom, które przygotowują ją do wielkich wyjść, trudno się współpracuje z piosenkarką.

Jak podaje Page Six, Tamaran, stylistka pracująca z największymi gwiazdami, na swoim TikToku odsłania złe zachowania celebrytów. Wskazuje tych, z którymi współpraca nie należała do przyjemnych. Źle wspomina czas z Jessicą Albą, a także Marisą Tomei. W tym gronie znajduje się także Jennifer Lopez. Ostatnia z wymienionych pań ma bardzo dziwny nawyk, który utrudnia działanie.

Jak zdradza stylistka, osoby, które pracują dla Jennifer Lopez nie mogą na nią patrzeć. Właśnie to jest powodem, że współpraca ze stylistami nie jest długotrwała:

To główny powód, dla którego nie może zatrzymać osoby odpowiedzialnej za kostiumy lub krawcowej.

Spodziewaliście się po niej takiego zachowania?


Jennifer Lopez na kolacji z Alexem Rodriguezem

Jennifer Lopez na kolacji z Alexem Rodriguezem

Jennifer Lopez w dresie i butach z sieciówki

Jennifer Lopez w dresie i butach z sieciówki

Jennifer Lopez z torebką za prawie milion złotych

Jennifer Lopez z torebką za prawie milion złotych

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×