Szukaj

J.Lo wymownie odniosła się do rozstania z Alexem. Wiadomo też, co stanie się z pierścionkiem zaręczynowym za 6 mln zł

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez oficjalnie ogłosili swoje rozstanie. W tym samym dniu wokalistka polubiła także wiele mówiący post. Fani nie mają wątpliwości, że chodzi o jej byłego narzeczonego. Wiadomo także, co stanie się z jej pierścionkiem zaręczynowym.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Już od kilku tygodni kolorowa prasa donosiła o tym, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Para jednak nie potwierdzała żadnych doniesień. Wręcz przeciwnie – na Instagramie Alexa znalazło się nawet ich wspólne zdjęcie.

Zakochani zaczęli spotykać się ze sobą w 2017 roku i od razu zostali okrzyknięci przez fanów jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Razem chętnie pojawiali się na salonach i brylowali na czerwonym dywanie. Wydawało się, że J.Lo po kilku nieudanych związkach i małżeństwach znalazła w końcu bratnią duszę.

Gdy w 2019 roku wokalistka otrzymała od baseballisty pierścionek zaręczynowy, wydawało się, że między nimi układa się doskonale. W 2020 roku planowali się pobrać, jednak wszystko odwlekali ze względu na pandemię koronawirusa. Okazało się, że wraz z przesunięciem decyzji o ślubie w ich związku zaczęło się psuć. Para kilka dni temu wydała oficjalne oświadczenie.

Uświadomiliśmy sobie, że lepiej rozumiemy się jako przyjaciele i nie możemy się doczekać, że tak pozostanie. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i swoim dzieciom. Z szacunku dla nich, jedyny komentarz, jaki mamy, to podziękowanie wszystkim, którzy przesłali miłe słowa i wsparcie.

Jennifer Lopez polubiła bardzo tajemniczy wpis na Instagramie

Od jakiegoś czasu wiadomo było, że para mocno pracowała nad swoją relacją. Zdecydowali się nawet poddać terapii u specjalisty, jednak ich wysiłki nie przyniosły rezultatu. Kłopoty w ich związku podkreślały pojawiające się doniesienia o licznych zdradach sportowca. Pierwsze z nich ujrzały światło dzienne tuż po zaręczynach. O bliskich relacjach z Alexem mówiły modelki – Zoe Gregory i Madison LeCroy.

W dniu oficjalnego ogłoszenia rozstania, czyli 15 kwietnia, Jennifer polubiła na Instagramie bardzo wymowny cytat, o czym donosi US Wekly. Można odnieść wrażenie, że ma wielki żal do Alexa.

Nie każ jej myśleć, że ci zależy, kiedy nigdy się o nią nie troszczyłeś. Nie pozwól im manipulować. Ile razy ktoś usłyszałaś „kocham cię” od kogoś, kto nadal traktował Cię jak gówno.

Po wszystkich wzlotach i upadkach tej pary fani nie mają wątpliwości, że polubienie tego postu ma związek z jej byłym narzeczonym i krzywdą, jaką jej wyrządził.

Co się stanie z pierścionkiem zaręczynowym Jennifer Lopez ?

Alex Rodriguez zaskoczył Jennifer oświadczynami podczas wspólnego spaceru na plaży w Miami. Zakochany sportowiec przyklęknął i podarował ukochanej pierścionek wart 1,8 mln dolarów, czyli grubo ponad 6 milionów złotych. Tą piękną chwilą i zdjęciami z zaręczyn narzeczeni pochwalili się w sieci. J.Lo nie wiedziała, że tuż obok nich spaceruje wynajęty przez ukochanego fotograf.

TMZ podaje, że byli partnerzy jeszcze nie ustalili, co stanie się z tą piękną biżuterią. Informator portalu zdradza jednak, że na pewno artystka nie zabrała jej na Dominikanę, gdzie obecnie nagrywa film. Jennifer nie chce, by warty fortunę pierścionek leżał w pokoju hotelowym, podczas gdy ona jest zajęta pracą. Wszystko ze względów bezpieczeństwa.

Według panującego w Stanach Zjednoczonych zwyczaju kobieta po zerwaniu zaręczyn powinna zwrócić mężczyźnie pierścionek. Źródło portalu donosi jednak, że między J.Lo a Alexem nie będzie o to sprzeczki i sami zadecydują, co się stanie z błyskotką.

Przez cały okres trwania związku wielokrotnie Rodriguez obdarowywał gwiazdę kosztowną biżuterią, a ta miała mocno wzbogacić kolekcję zegarków baseballisty o modele z najwyższych półek.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - Instagram

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - Instagram

Oświadczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Oświadczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×