Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!

Jennifer Lopez pośladki, pupa

Jennifer Lopez pośladki, pupa

Jennifer Lopez pokazała swoje pośladki

Jennifer Lopez nieuchronnie zbliża się do 50-tki, jednak nie zamierza się przejmować swoim wiekiem. Gwiazda jest obecnie do szaleństwa zakochana w swoim sportowcu Alexie Rodriguezie, z którym wspólnie wychowuje 10-letnie bliźnięta. Oprócz sukcesów osobistych, J.Lo wciąż jest bardzo aktywna zawodowo.

Jennifer wydała niedawno nowe klipy, pracuje nad płytą, sporo koncertuje, a przede wszystkim nieustannie zachwyca fanów z całego świata swoją zjawiskową urodą. Przypomnijmy, że zmysłowa figura gwiazdy pop, od dawna budzi zachwyty, szczególnym zainteresowaniem cieszą się jej słynne pośladki, podobno ubezpieczone na niewyobrażalną kwotę.

Ostatnio J.Lo postanowiła przypomnieć światu, że to właśnie ona jest właścicielką najpiękniejszej pupy w show-biznesie. Zrobiła to w uroczy sposób, przy okazji prezentacji cudownych legginsów marki Niyama Sol za 500 złotych.

Zatem już nie ma żadnych wątpliwości, że to Jennifer Lopez jest królową. Ciekawe co na to Kim Kardashian?

Prawie 50-letnia Jennifer Lopez na Billboards zdeklasowała młodsze gwiazdki! Nowa fryzura, miniaturowy biustonosz i spódnica za… 300 tysięcy złotych!

Seksowna Jennifer Lopez w sportowych ciuszkach otworzyła wspólny biznes z ukochanym Alexem! To jest prawdziwy HIT!

Edyta Herbuś polską Jennifer Lopez! W seksownej mini promuje nowe show Polsatu


Jennifer Lopez eksponuje swoje pośladki przy okazji prezentacji ulubionych leginsów

Jennifer Lopez eksponuje swoje pośladki przy okazji prezentacji ulubionych leginsów

Pupa Jennifer Lopez

Pupa Jennifer Lopez

Pupa Jennifer Lopez

Pupa Jennifer Lopez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×