Szukaj

Jennifer Lopez świętuje 2-gą rocznicę swojego związku z Alexem Rodriguezem! Z tej okazji gwiazda obcięła włosy! Ale zmiana!

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez SMS-y

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez SMS-y

Jennifer Lopez obcięła włosy

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez świętują swoją 2-gą rocznicę związku. Z tej okazji J.Lo dała romantyczny wpis o partnerze oraz zaprezentowała swoją nową fryzurę.

Jennifer Lopez ma powody do szalonego świętowania. Okazuje się, że seksowna piosenkarka jest już dwa lata za swoim przystojnym sportowcem – Alexem Rodriguezem. J.Lo od dłuższego czasu sprawia wrażenie bardzo szczęśliwej, zatem dopiero przed 50-tka gwiazda odnalazła upragnionego mężczyznę. Alex bardzo szybko wkupił się w łaski J.Lo. Zaledwie kilka miesięcy po poznaniu, towarzyszył już piosenkarce na prestiżowej gali. Następnie spakował walizki i zamieszkał w luksusowej willi z ukochaną i jej dziećmi.

Obecnie J.Lo planuje ślub z Alexem, jednak zanim do niego dojdzie wspomina piękne chwile z Alexem, dziękuje, że go poznała. W swoi wzruszającym komentarzu Lopez opisała dwa lata swojego życia z Alexem.

Dwa lata śmiechu, Dwa lata zabawy, Dwa lata przygód
Ekscytacji wzrostu i uczenia się, Prawdziwa przyjaźń
I tyle miłości !! Sprawiasz, że mój świat jest piękniejszym bezpiecznym i stabilnym miejscem … pośród naszego ciągle zmieniającego się, wciąż poruszającego życia … sprawiasz, że czuję się jak nastolatka zaczynający od początku … Za każdym razem zaskakujesz mnie w najwspanialszy sposób, przypominając mi, jak bardzo jestem szczęśliwa, że znalazłem ciebie teraz w tej chwili w tym czasie … nasz czas … Te Amo Macho …- napisała J.Lo

Do tego romantycznego wpisu artystka dołączyła swoje zdjęcie z Alexem, na którym ma nową fryzurę. Jennifer obcięła i rozjaśniła swoje włosy! W tym wydaniu gwiazda wygląda jeszcze młodziej!

Zobaczcie sami.

 

Boska Jennifer Lopez na 10 dni odstawiła cukier! Efekt jej diety powala na kolana! Teraz wygląda jeszcze lepiej!

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!

Jennifer Lopez rozebrała się do stanika i rozpaliła nawet swojego eks. Do akcji musiał wkroczyć obecny partner sekskomby!


Jennifer Lopez w krótkich i rozjaśnionych włosach

Jennifer Lopez w krótkich i rozjaśnionych włosach

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi na wakacjach

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi na wakacjach

Wystrojeni jak z katalogu Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Wystrojeni jak z katalogu Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×