Szukaj

Jennifer Lopez nawet w ręczniku na głowie potrafi rozpalić cały internet! Seksowna J.Lo pokazała się światu w kąpielowej odsłonie!

Jennifer Lopez przed swoimi 50 urodzinami ruszyła w spektakularną tracę koncertową, którą rozpoczęła w Las Vegas. Obecnie J.Lo szykuje się do kolejnego show. Artystka zaprezentowała fanom swój łazienkowy look, w którym możemy podziwiać boską Lopez z ręcznikiem na głowie.
Jennifer Lopez ciało

Jennifer Lopez za kilka tygodni przekroczy magiczną 50., z tej okazji jedna z najpiękniejszych artystek na świecie wyruszyła w swoją kolejną, tym razem jubileuszową trasę koncertową It’s my own party tour. J.Lo swoje szałowe show rozpoczęła koncertem w The Forum znajdującym się w Los Angeles. Artystce na scenie towarzyszy grupa seksownych tancerzy, którzy przygotowali specjalny popis do najnowszego hitu gwiazdy Medicine. Fani Jennifer mogą liczyć także na niespodzianki. W trakcie ostatniego koncertu na scenie pojawiła się bowiem jej 11-letnia córka Emma, która zaśpiewała z mamą utwór Limitless.

Aktualnie Jennifer szykuje się do kolejnego show w Las Vegas. Nie wiemy jeszcze czym tym razem gwiazda zaskoczy swoich fanów, być może na scenie pojawi się jej synek albo sam Alex Rodriguez? Zanim poznamy plany gwiazdy możemy podziwiać jej łazienkowy look.

J.Lo opublikowała na swoim profilu szałowe zdjęcie, na którym pozuje w ręczniku na głowie. Piosenkarka ma na sobie czerwone spodnie dresowe, biały sportowy top oraz adidasy. Niestety nie wiemy jak wyglądają oczy i twarz Jennifer Lopez po wyjściu z łazienki, bowiem zasłaniają je modne okulary.

Nawet w takiej odsłonie 50-letnia artystka z ręcznikiem na głowie rozpaliła zmysły wszystkich swoich fanów.

Zobacz: Luksus nie do opisania! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kupili wspólną willę. Wnętrza zapierają dech!

Zobacz: Znudzona pracą Jennifer Lopez rozwesela się lampką pysznego wina! Zmysłowa gwiazda przesłała słodkiego buziaka dla paparazzi!

Zobacz: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na romantycznym spacerze! W tym stroju 50-letnia gwiazda wygląda jak własna córka!


Czy Jennifer Lopez jest ikoną stylu?

×