Szukaj

Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez! To koniec ich związku? Jest oficjalny komentarz

Jennifer Lopez skomentowała zdradę Alexa Rodrigueza

Jennifer Lopez skomentowała zdradę Alexa Rodrigueza

Jennifer Lopez wreszcie skomentowała medialne doniesienia o zdradach jej partnera. Media sugerowały bowiem, że Alex Rodriguez rzekomo zdradził J.Lo wielokrotnie. Najpierw z byłą gwiazdą Playboya, a następnie z żoną przyjaciela.

Jennifer Lopez po swoich trzech nieudanych małżeństwach oraz kilkunastu romansach wreszcie poczuła się szczęśliwie. 50-letnia gwiazda spotkała bowiem na swojej drodze 44-letniego przystojnego byłego sportowca po przejściach, Alexa Rodrigueza. Para natychmiast się w sobie zakochała, Alex szybko wprowadził się do luksusowej willi ukochanej, aby stworzyć przykładną, kochającą się rodzinę. Sportowiec na początku marca oświadczył się zmysłowej seksbombie. Obecnie wszyscy fani boskiej aktorki czekają na jej królewski czwarty ślub.

Czas oczekiwania zakłóciły jednak doniesienia o zdradach sportowca. Alex zdradzał rzekomo J.Lo między innymi z byłą modelką PlayboyaZoe Gregory, która nieoczekiwanie wyznała mediom, że A-Rod 6 tygodni temu zaproponował jej trójkąt. Modelka dodała również, że jej internetowy flirt z Alexem „trwa już od dawna”. Do dyskusji przyłączył się także wieloletni kolega Alexa, Jose Caneseco, baseballista MLB, który na Twitterze napisał jasno, że Alex zdradza J.Lo z jego byłą żoną Jessicą:

Biedna dziewczyna nie ma pojęcia, kim jest naprawdę Rodriguez. Byłem kilka miesięcy temu u niej, kiedy zadzwonił Alex. Przestań oszukiwać Jennifer Lopez.

Sprawa stała się na tyle poważna, że sama Jennifer Lopez postanowiła się do niej odnieść w mediach. Boska J.Lo zrobiła to w środę podczas wywiadu radiowego w The Breakfast Club. W porannej rozmowie powiedziała krótko i rzeczowo:

Tak, to nie ma znaczenia. Wiem, jaka jest prawda, wiem kim on jest i wiem kim ja jestem. Nie pozwolę na to aby inni ludzie wchodzili z butami w nasze życie i dawali mi rady na temat mojego związku. Ja najlepiej wiem, jaki jest nasz związek!

Jak wam się podoba stanowcza postawa Jennifer Lopez?

Zobacz: Rozebrana Jennifer Lopez popsuła lanserskie selfie Alexa Rodrigueza! Wszyscy patrzą tylko na pośladki i biust J.Lo!

Zobacz: Prawdziwy ogień! 50-letnia Jennifer Lopez w mikro bikini rozpaliła cały internet! Jej piersi są piękne, ale to brzuch doprowadza do szaleństwa!

Zobacz: Umęczona pracą Jennifer Lopez w zwykłych dresach wymyka się do domu pod osłoną nocy! Pomaga jej w tym ukochany Alex Rodriguez!


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – zdjęcie z zaręczyn

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – zdjęcie z zaręczyn

Oświadczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Oświadczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Jennifer Lopez przyjęła oświadczyny Alexa Rodrigueza

Jennifer Lopez przyjęła oświadczyny Alexa Rodrigueza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×