Jennifer Lopez kompletnie rozgromiła innych wykonawców na MTV VMA 2018! Scena dosłownie ociekała seksem [WIDEO]

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Występ Jennifer Lopez na MTV VMA 2018

20 sierpnia odbyło się kolejne rozdanie nagród, które są jednymi z najważniejszych w świecie muzyki rozrywkowej. MTV VMA 2018, czyli Video Music Awards jak co roku zgromadziło tłum fanów, ale również gwiazd, które przybyły odebrać nagrody lub po prostu pobawić się w doskonałym towarzystwie znajomych z branży. Na scenie występowała prawdziwa śmietanka, ale nikt nie pobił Jennifer Lopez.

Radio City Music Hall w Nowym Jorku rządziła tylko ona. 49-letnia gwiazda zaśpiewała medley, złożony ze swoich największych hitów. Na scenie pojawiła się w zwiewnym szlafroku, a gdy go zrzuciła, pochwaliła się ciałem w złotym brokatowym body, które naprawdę niewiele zakrywało. Nie sposób było oderwać od niej wzroku – a była otoczona gronem naprawdę przystojnych tancerzy! Publiczność kompletnie oszalała.

Wokalistka zaśpiewała swoje największe przeboje: “Waiting for Tonight” , które zamieniło się w “On the Floor,” “Dance Again,” “Ain’t Your Mama,” , które przeszło w “Booty,” “Love Don’t Cost a Thing,” “Get Right,” “All I Have,” “Jenny From the Block,” “I’m Real,” “Ain’t it Funny,” a cały występ zakończyła piosenką “Dinero.”.

Na scenie towarzyszył jej Ja Rule, w piosenkach „I’m Real” i „Ain’t It Funny”. Pojawił się też DJ Khaled!

Koniecznie zobaczcie nagranie. Królowa jest tylko jedna!

Tłum gwiazd na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards 2018: Madonna, Kylie Jenner, Rita Ora, Blake Lively, Jennifer Lopez

Wyszła na jaw cała prawda o seksownym biuście Jennifer Lopez! W tym staniku już niczego się nie ukryje!

Tylko seksowna Jennifer Lopez może się tak wystroić na śniadanie! Jej obcisłe spodnie GUCCI oraz obłędnie wysokie szpilki to istny kosmos!


Jennifer Lopez podczas MTV VMA 2018

Jennifer Lopez podczas MTV VMA 2018

Jennifer Lopez na MTV VMA 2018

Jennifer Lopez na MTV VMA 2018

Jennifer Lopez zaśpiewała na MTV VMA 2018

Jennifer Lopez zaśpiewała na MTV VMA 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×