Jennifer Lopez z mamą i córką na jednym zdjęciu. Seniorka wygląda jak siostra gwiazdy. Ona naprawdę ma 75 lat?

Zdjęcie (1) Jennifer Lopez z mamą i córką na jednym zdjęciu. Seniorka wygląda jak siostra gwiazdy. Ona naprawdę ma 75 lat?

[1/6] Jennifer Lopez na zdjęciu z mamą i córką

Zdjęcie (2) Jennifer Lopez z mamą i córką na jednym zdjęciu. Seniorka wygląda jak siostra gwiazdy. Ona naprawdę ma 75 lat?

[2/6] Guadalupe Lopez - tak wygląda mama Jennifer

Zdjęcie (3) Jennifer Lopez z mamą i córką na jednym zdjęciu. Seniorka wygląda jak siostra gwiazdy. Ona naprawdę ma 75 lat?

[3/6] Guadalupe Lopez - tak wygląda mama Jennifer

Zdjęcie (4) Jennifer Lopez z mamą i córką na jednym zdjęciu. Seniorka wygląda jak siostra gwiazdy. Ona naprawdę ma 75 lat?

[4/6] Emme Maribel Muniz, córka Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Zdjęcie (5) Jennifer Lopez z mamą i córką na jednym zdjęciu. Seniorka wygląda jak siostra gwiazdy. Ona naprawdę ma 75 lat?

[5/6] Jennifer Lopez z córką Emmą w Miami

Zdjęcie (6) Jennifer Lopez z mamą i córką na jednym zdjęciu. Seniorka wygląda jak siostra gwiazdy. Ona naprawdę ma 75 lat?

[6/6] Jennifer Lopez z córką

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ojejku czy Ona naprawde ma 75 lat??? ile moze miec 17 ? Wyglada na tyle ile i tyle.Poza tym JLO w ogole nie jest podobna do matki.

 • Gość pisze:

  Wyglada na 75 lat ,poza tym jej mama ma taka ,dluga czubata brode .Podejrzewam ze JLO podobna jest do swego ojca jak,to zwykle bywa ,ze corki raczej dziedzicza urode po ojcu ,zas chlopcy po matce.

 • Tosiatosieńka pisze:

  No już wiadomo po kim Lopezka jest taka piękna

 • Joanna pisze:

  Retusz robi cuda A motłoch się zachwyca. Ostatnio po sieci krążyły zdjęcia przed obróbką graficzną, każdy mógł zobaczyć jak „młodo i pięknie ” wygląda lopezka bez Photoshopa.

  • Antekanteczek pisze:

   Ty to pewnie typowa osoba co ma 40 kilo nadwagi i zazdrości innym, wiadomo ma swój wiek i widziałam te zdjęcia a łe i tak wygląda lepiej niż nie jedna 20 która siedzi przed kompem i hejtuje innych a same wyglądają jak pół dupy za krzaka

 • Antekanteczek pisze:

  Jennifer jak zawsze piękna uwielbiam ją 😊

 • Gość pisze:

  NIC CIEKAWEGO.

 • Gość Małgorzata pisze:

  Super❤️🙂

×