Szukaj

Jennifer Lopez bawi się z dziećmi. Gwiazda jest bez makijażu, a Emme ma nową fryzurę. Słodki obrazek

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez pokazała swoim fanom na Instagramie swoje inne oblicze. Tym razem nie opublikowała zdjęcia z sesji czy też wielkiej gali. Jak wygląda, spędzając popołudnie z dziećmi? Jak prezentują się Max i Emme?

Jennifer Lopez jest jedną z największych obecnie gwiazd na świecie. Zawsze profesjonalna i perfekcyjna. Sukcesy zawodowe łączy z udanym życiem osobistym.  Gwiazda i  Alex Rodriguez uchodzą za parę idealną. On przystojny, ona piękna. Razem spędzają każdą wolną chwilę, wspólnie wychowują dzieci, ćwiczą na siłowni – oboje bajecznie bogaci, cóż więcej im do szczęścia potrzeba.

Mimo to J.Lo nie ma opinii zmanierowanej, a pojawiające się od czasu do czasu fotografie z domowych pieleszy potwierdzają, że na co dzień jest zwyczajną mamą i partnerką. W sobotnie popołudnie podzieliła się z fanami uroczym kadrem ze swoimi dziećmi.

Jennifer Lopez z Emme i Maxem. Jak wyglądają?

Emme i Max są owocem  związku Jennifer Lopez i Marca Anthony’ego. Rozstali się w 2014 po 3 latach separacji. Piosenkarka bardzo to przeżyła, nie opowiadała o tym zbyt wiele. Zrobiła to dopiero w swojej biografii.

Był piękny lipcowy dzień 2011 r. Marc i ja dopiero co świętowaliśmy siódmą rocznicę. Każdy, kto przyglądał się mojemu życiu, mógł pomyśleć, że wspaniale mi się wiedzie: miałam męża i dwoje pięknych dzieci, moja kariera szybowała w górę. W dodatku uznano mnie za najpiękniejszą kobietę świata. Ale moje życie wcale nie było udane. Mój związek się rozpadał, a ja byłam przerażona – napisała.
Mimo trudnego rozstania utrzymuje z byłym mężem bardzo poprawne relacje. Wszystko dla dobra dzieci. Bliźnięta na co dzień przebywają u mamy, a ta, mimo że niebywale zajęta, zawsze znajdzie czas na odrobinę czułości. Takim momentem podzieliła się z fanami.
Pozuje z dziećmi wprost sprzed kominka. J.Lo jest bez makijażu, co jest niezwykle rzadkim widokiem. Jej córeczka, Emme skróciła włosy, jeszcze niedawno mogła pochwalić się znacznie dłuższą czupryną.

Podoba mi się, że nadal chcą siedzieć na kolanach mamy! Szczęśliwej soboty! – napisała.

Sielski obrazek skomplementowali fani. Piszą, że miło patrzeć, jak głęboka relacja jest między gwiazdą, a jej dziećmi.


Jennifer Lopez z dziećmi

Jennifer Lopez z dziećmi

Jennifer Lopez świętowała 12 urodziny dzieci. Jak wyglądało przyjęcie?

Jennifer Lopez świętowała 12 urodziny dzieci. Jak wyglądało przyjęcie?

Jennifer Lopez świętowała 12 urodziny dzieci. Co działo się podczas przyjęcia?

Jennifer Lopez świętowała 12 urodziny dzieci. Co działo się podczas przyjęcia?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×