Szukaj

Jennifer Lopez na Super Bowl zamknęła dzieci w klatkach. Teraz tłumaczy się dlaczego

Jennifer Lopez odniosła się do ważnego momentu występu na Super Bowl, podczas którego jej 11-letnia córka Emme zaśpiewała hit Let's Get Loud, siedząc w klatce. Piosenkarka na swoim koncie na Instagramie wyjaśniła przesłanie, jakie stało za całą inscenizacją.
Jennifer Lopez, dzieci w klatkach na Super Bowl

Jennifer Lopez, dzieci w klatkach na Super Bowl

Cały świat zachwyca się występem Jennifer Lopez i Shakiry na Super Bowl. Obie piosenkarki przygotowały niesamowite show i zaprezentowały się z najlepszej strony, zarówno wokalnej jak i wizualnej. W trakcie koncertu było wiele ciekawych momentów, niektóre stały się nawet inspiracją do internetowych memów, jednak były również i takie, które niosły za sobą głębsze przesłanie.

Na scenie u boku J.Lo pojawiła się jej córka, 11-letnia Emme, dziewczynka wraz z innymi dziećmi zaśpiewała znany kawałek gwiazdy pop – Let’s Get Loud, i nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie fakt, że Emme wraz z resztą dzieci znajdowała się w symbolicznych klatkach.

Jennifer Lopez na Super Bowl. Dzieci w klatkach wywołały skandal

Jak się okazuje inscenizacja miała podkreślić niszczycielski sposób traktowania niektórych dzieci na granicy Meksyku z USA, ze względu na obecną politykę imigracyjną. W sprawie zabrała w końcu głos sama Jennifer Lopez, która wstawiła na Instagramie nagranie ukazujące ostatnie momenty przed wejściem na scenę. Gwiazda napisała:

Te chwile zostały uchwycone na kilka minut przed wejściem na scenę zeszłej nocy.

Na nagraniu widać jak Lopez obejmuje bliskich i wita młodych podekscytowanych wykonawców tuż przed bardzo oczekiwanym występem. Artystka w opisie pod filmem napisała:

Chcę, żeby moje dziewczyny, małe dziewczynki na scenie ze mną i na całym świecie wiedziały, jak korzystać z ich głosów i być dumnym ze wszystkiego, czym są – kontynuowała. Inni ludzie mogą próbować budować mury, trzymać nas z daleka lub umieszczać w klatkach. Z dumą uznajemy, że wszyscy razem jesteśmy tym, co czyni ten piękny kraj naprawdę wspaniałym.

Oprócz wyróżniającego się momentu potężnych klatek, Emme zaśpiewała także u boku swojej mamy znaną piosenkę Born in the USA, a Lopez z dumą nosiła wielki pierzasty płaszcz przedstawiający flagę Puerto Rico. Celebrowanie społeczności latynoskiej w USA było równie znaczące podczas koncertu dla kolumbijskiej piosenkarki Shakiry, która występowała u boku Lopez.

W tym roku Super Bowl, wraz z koncertem obu artystek w przerwie, zgromadziło przed telewizorami ponad 100 milionów widzów!


Emme Maribel Muniz, córka Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Emme Maribel Muniz, córka Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Shakira i Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Shakira i Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×