Szukaj

Jennifer Lopez pręży sześciopak, a w tle… Też to widzicie? Fani gwiazdy są przerażeni

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez godzinami musi ćwiczyć na siłowni, żeby utrzymać atrakcyjną sylwetkę. Prawda jest taka, że dzisiaj nikt nie płaci za sam talent. Ale koszty uboczne takich ćwiczeń mogą być poważne.

Niedawno kucharz Jennifer Lopez obszernie informował media, jaka jest dieta gwiazdy, czego nie znosi, a za czym przepada. Okazało się, że dzień zaczyna od zielonego koktajlu ze szpinaku, ogórków i selera. Potem idzie na ostry trening. Śniadanie to często jajecznica z drobiowym bekonem, a obiad to przynajmniej raz w tygodniu meksykańskie taco. Z owoców piosenkarka najbardziej lubi truskawki, nie tyka natomiast jagód i łososia. Wszystko dla zdrowego i sportowego wyglądu.

Trzeba przyznać, że skutki są zjawiskowe. J.Lo mimo pięćdziesiątki wygląda fenomenalnie, ma mnóstwo energii i porusza się jak o połowę młodsze koleżanki. Można było się o tym przekonać na tegorocznym finale Super Bowl podczas jej występu w duecie z Shakirą. Ale przecież samą dietą się tego nie osiągnie. Konieczne są ćwiczenia.

Kto podgląda Jennifer Lopez na siłowni?

Piosenkarka czasem chwali się zdjęciami z siłowni. I właśnie na jednym z ostatnich pewien fan zauważył coś niepokojącego. Po przybliżeniu fotografii okazało się, że zza zasłony podgląda Jennifer Lopez jakiś mężczyzna w jasnej maseczce. Fan natychmiast nagłośnił tę sytuację. Pewnie z obawy o bezpieczeństwo J.Lo. Przecież gwiazdy są stale narażone na prześladowców czy choćby nazbyt natarczywych fanów.

Za Jennifer stoi ktoś, kto wygląda groźnie – napisał internauta, a jego post polubiło kilkadziesiąt osób.

Pozostali fani J.Lo uspokoili zaniepokojonego wielbiciela, twierdząc, że człowiek w tle najprawdopodobniej załapał się zupełnie przypadkowo i gdyby nie maseczka na twarzy, to pewnie stałby się bohaterem memów. Jeszcze inni dopatrzyli się innego detalu:

Jedyne co widzę, to pęknięty tył telefonu Jenny.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Kim jest mężczyzna ze zdjęcia? Nie wiadomo. Gwiazda nie skomentowała sprawy. Co powoduje, że domysłom nie ma końca. Mamy tylko nadzieję, że to nikt niebezpieczny.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - siłownia

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - siłownia

Jennifer Lopez w krótkich włosach

Jennifer Lopez w krótkich włosach

Jennifer Lopez w czerwonym kostiumie

Jennifer Lopez w czerwonym kostiumie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×