Szukaj

J.Lo pręży mięśnie na basenie! W skąpym bikini rozpala zmysły do czerwoności

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez po raz kolejny zachwyciła sylwetką i pokazała się w skąpym bikini na basenie. Takiej figury pozazdrości niejedna fanka.

Jennifer Lopez to ikona muzyki pop, za którą kryje się piękna kobieta, która ciężko zapracowała na swój ogromny sukces. Jest posiadaczką nie tylko wielkiego talentu, ale również nieprzeciętnej urody.

Na jej nowe projekty fani czekają z niecierpliwością, bilety na koncerty zazwyczaj znikają w przeciągu kilku godzin. Show, które robi na scenie, zawsze odbija się wielkim echem w mediach światowych. Jest perfekcyjna i nie może jej zadowolić mierna jakość. To widać we wszystkich jej działaniach. Przykładem mogą być przemyślane posty w social mediach. Każdy z nich wywołuje lawinę komentarzy i ogromne zainteresowanie. Przecież o to chodzi w show-biznesie i Lopez doskonale to wie. Dzisiaj rozgrzała internet do czerwoności kolejnym swoim zdjęciem.

Jennifer Lopez pręży mięśnie na basenie

Jennifer Lopez może się cieszyć doskonałą sylwetką, na którą ciężko pracuje, spędzając wiele godzin na siłowni. Świetnie wygląda zarówno w wygodnym dresie, w eleganckich stylizacjach, oraz w odważnych scenicznych kostiumach. Każdy jej post wzbudza wielkie zainteresowanie wśród uwielbiających ją fanów, którzy nie szczędzą komplementów pod jej adresem.

Dziś postanowiła wrzucić kolejny. Spięła włosy i wskoczyła do basenu. J.Lo pozuje z delikatnym uśmiechem na twarzy i w wielkim skupieniu. Nie ma ani grama makijażu, ubrana w strój kąpielowy w stylu hawajskim kusi na potęgę. Uwagę przyciąga jej sylwetka – ma płaski brzuch i widoczne mięśnie. Takie ciało to marzenie.

Wakacyjne klimaty – podpisała zdjęcie.

W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani są zachwyceni, a męska cześć obserwujących rozgrzana do czerwoności.

  • Jaka ty jestes piekna!
  • Oh, ale gorąca fotka!
  • Chyba nie ma nic bardziej gorącego niż to zdjęcie!
  • Nie mogę uwierzyć, że masz tyle lat!

Trzeba przyznać, że J.Lo jak na swój wiek zachwyca formą.


Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w szalonej fryzurze

Jennifer Lopez w szalonej fryzurze

Jennifer Lopez w szalonej fryzurze

v

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×