Szukaj

Jennifer Lopez o mało nie wypadła z balkonu! Nagranie wyciekło do sieci. Było o włos od tragedii [WIDEO]

Jennifer Lopez mogła mieć poważny wypadek. Wszystko za sprawą swojego najnowszego filmu Hustlers, którego promocją obecnie się zajmuje. W czasie festiwalu w Toronto, o mało nie przypłaciła tego życiem, prawie wypadając z balonu. Zobaczcie, co się wydarzyło.

Jennifer Lopez wypadek

Jennifer Lopez jest bardzo zajętą gwiazdą. Koncertuje, nagrywa płyty, gra w filmach, a ponadto zajmuje się promowaniem swoich projektów. Obecnie najbardziej absorbuje ją najnowsza produkcja z jej udziałem Hustlers (Ślicznotki). Premiera filmu miała miejsce na festiwalu filmowym w Toronto.

Zobacz: Lopez zaszalała z kreacją i butami. Tak stylowo nie wyglądała dawno

Jennifer Lopez o mały włos miała wypadek

Jennifer Lopez pojawiła się na festiwalu filmowym w Toronto w żółtej, mocno powycinanej kreacji, która kierowała całą uwagę zebranych na nią. Nie można sobie lepiej wyobrazić promowania filmu, którego premiera miała miejsce właśnie na tym wydarzeniu. JLo brylowała też na bankiecie w czasie imprezy.

Była w szampańskim humorze. Świetnie się bawiła i nagle, kiedy stała na jednym z balkonów, potknęła się i o mało nie wypadła z niego! Na szczęście, wygimnastykowana gwiazda wykazała się refleksem i złapała barierek. Z klasą wybrnęła z niebezpiecznego zdarzenia. Nonszalancko zarzuciła włosami w geście: spokojnie, nic się nie stało, wszystko pod kontrolą.

Chociaż zdarzenie wyglądało przerażająco, na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Zobacz:Lopez w „niewidzialnej” spódnicy na ulicy. Jeszcze większą sensacją są jej szpilki – rok temu były szczytem bezguścia

Jennifer Lopez – promocja filmu Hustler

Jennifer Lopez pojawiła się na festiwalu w Toronto,na premierze swojego najnowszego filmu Hustlers. Jego scenariusz jest oparty na prawdziwej historii opisanej w artykule, który ukazał się w New York Magazine. Wyreżyserowała go Lorene Scafaria. Lopez wciela się w rolę striptizerki i przywódczyni grupy oszustek, które okradają bogatych klientów nocnego klubu w Nowym Jorku. To na potrzeby tej produkcji gwiazda nauczyła się tańca erotycznego i na rurze.

Zobacz: Lopez jak milion dolarów na premierze filmu „Hustlers”. Już sama torebka przyprawia o zawrót głowy!


Jennifer Lopez wypadłaby z balkonu, screen TMZ

Jennifer Lopez wypadłaby z balkonu, screen TMZ

Jennifer Lopez na festiwalu filmowym w Toronto

Jennifer Lopez na festiwalu filmowym w Toronto

Jennifer Lopez na premierze Hustlers

Jennifer Lopez na premierze Hustlers

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×