Rozanielona Jennifer Lopez przyłapana na śpiewaniu świątecznego hitu Mariah Carey! Przecież gwiazdy są ze sobą skłócone od 18 lat! [WIDEO]

Mariah Carey, Jennifer Lopez, konflikt

Mariah Carey, Jennifer Lopez, konflikt

Jennifer Lopez nuci piosenkę Mariah Carey

Jennifer Lopez od dawna jest poróżniona z Mariah Carey. Niespodziewanie J.Lo została przyłapana podczas śpiewania hitu swojej koleżanki. Może przed świętami złość już jej przeszła? Posłuchaj jak Jennifer śpiewa All I Want For Christmas Is You.

O co Jennifer Lopez pokłóciła się z Mariah Carey?

Konflikty, a nawet medialne wojny między gwiazdami pop są znane od dawna. Ich liczne przykłady mamy na rynku polskim, na którym topowe wokalistki za sobą raczej nie przepadają. Znany jest stary konflikt między Kayah a Justyną Steczkowską, Edyta Górniak oraz Maryla Rodowicz również mają na sumieniu kilka odważnie wypowiedzianych tez na temat talentu innych polskich konkurencyjnych artystek. To tylko dowodzi, że w show biznesie nie ma przyjaźni, jest wyścig szczurów spowodowany ogromną konkurencją. W Polsce raczej nie mamy gwiazd światowego formatu, zatem ich medialne lokalne przepychanki mało kogo interesują. Inaczej temat konkurencji i skłóconych celebrytek wygląda na zachodzie.

Przypomnijmy jeden z najgłośniejszych konfliktów między Jennifer Lopez a Mariah Carey, który zaczął się już 18 lat temu i rzekomo trawa do dziś. W 2000 roku Mariah Carey została zapytana o twórczość J.Lo, która wówczas zdetronizowała ją ze szczytów list przebojów. Diwa odpowiedziała, że nic nie myśli o piosenkach Lopez, bowiem… nie ma pojęcia kim ona jest. Od tego czasu media wykreowały wielką wojnę, która trwa do dzisiaj.

Po 16 latach od tego wydarzenia Mariah Carey utrzymywała swoją tezę, że J.Lo nadal nie zna:

Nie znam jej, ale muszę przyznać, że od zawsze miałam słabą pamięć. Zupełnie nie przypominam sobie, żebyśmy kiedyś ze sobą rozmawiały – powiedziała w programie Watch What Happens Live.

Następnie wyjaśniła, że ma bardzo krótką pamięć. Okazuje się, że inaczej do rzekomej wojny podchodzi Jennifer Lopez, która doskonale wie, kim jest Mariah Carey, zna nawet jej świąteczne piosenki. J.Lo dała temu wyraz ostatnio podczas drogi do telewizji, gdzie promowała swój nowy film Second Act.

Wyglądająca jak żółty kanarek, Jennifer przed samymi świętami podśpiewywała sobie pod nosem kultowy hit Carey – All I Want For Christmas Is You. Szczególnie wyraźnie nuciła piosenkę koleżanki podczas mijania kamery dziennikarza.

Teraz Mariah Carey może wreszcie pozna J.Lo 🙂

Zobaczcie jak to wszystko wyglądało w poniższym filmiku.

Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

Szalone święta w willi Jennifer Lopez! Gwiazda zarządziła wigilijne piżama party! Pokazała całą rodzinę [DUŻO ZDJĘĆ]

Mariah Carey ponownie o Jennifer Lopez: „Nie znam jej”. Będzie konflikt?


Mariah Carey – Boże Narodzenie, święta 2018 u zagranicznych gwiazd

Mariah Carey – Boże Narodzenie, święta 2018 u zagranicznych gwiazd

Świąteczne stylizacje Mariah Carey, 2018 rok

Świąteczne stylizacje Mariah Carey, 2018 rok

Mariah Carey w sukience ze skrzydłami

Mariah Carey w sukience ze skrzydłami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×