Jakie ona ma włosy! Jennifer Lopez naprawdę zaszalała. Od odważnego koloru nie można oderwać oczu

Jennifer Lopez - nowa fryzura

Jennifer Lopez - nowa fryzura

Jennifer Lopez jest królową metamorfoz, ale tym razem naprawdę poszła na całość. Nowy kolor na głowie gwiazdy to istne szaleństwo.

O Jennifer Lopez jest obecnie głośno w kontekście odświeżonego po latach związku z Benem Affleckiem. Gwiazda pop i jeden z naczelnych amantów Hollywood są obecnie na językach wszystkich, a ich pojawienie się w miejscach publicznych powoduje ogromne emocje.

Para po raz pierwszy związała się w 2002 r., otrzymując nawet pseudonim Bennifer. Popularny aktor oświadczył się piosenkarce po roku znajomości, a 12 września 2003 r. miało się odbyć huczne wesele. Niestety uroczystość ślubna została odwołana zaledwie kilka godzin przed rozpoczęciem. Zakochani zerwali, by odnaleźć się po latach.

W połowie 2021 r. do mediów trafiła informacja, że byli partnerzy zostali przyłapani na wspólnym spacerze. Bardzo szybko pojawiły się domysły, że celebrycka para ponownie się zeszła. Ku uciesze fanów Jennifer Lopez bardzo szybko potwierdziła te doniesienia. Obecnie są praktycznie nierozłączni i często pojawiają się razem.

Nie oznacza to jednak, że Lopez  zrezygnowała ze swoich projektów. Wprost przeciwnie, nadal jej kalendarz jest wypełniony, a ona pracuje jak zawsze bardzo ciężko. Kiedy pojawiła się w nowej sesji zdjęciowej, zadziwiła metamorfozą.

Jennifer Lopez ma różowe włosy

Formą Jennifer Lopez zachwyca się cały świat. Gwiazda ma 52 lata, a mimo to wygląda lepiej niż niejedna 20-latka. Boskie ciało, świetny styl i odważne fryzury to znaki rozpoznawcze latynoskiej seksbomby, która właśnie przeszła kolejną metamorfozę.

Jennifer zdecydowała się przefarbować włosy na różowo. W nowym odważnym kolorze włosów reklamuje obuwie, ale to rockowy look gwiazdy przyciąga uwagę. Od jej fryzury nie można oderwać oczu.

Lopez wraz ze zmianą koloru ponownie odjęła sobie lat. W kucykach w ciemnym odcieniu różu wygląda jak nastolatka. Fani gwiazdy zachwycają się tym, jak wygląda ich idolka. Jennifer miała już różne uczesania, ale w takim wdaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Jak wam się podoba?


Jennifer Lopez ma różowe włosy

Jennifer Lopez ma różowe włosy

Jennifer Lopez ma różowe włosy

Jennifer Lopez ma różowe włosy

Jennifer Lopez ma różowe włosy

Jennifer Lopez ma różowe włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×