Szukaj

Dom Jennifer Lopez wygląda jak willa z „Parasite”! Gwiazda pokazała zdjęcia, a fani zamarli: „Sprawdź piwnicę”

Jennifer Lopez pochwaliła się w social mediach uroczym filmem z synem, Maxem w roli głównej. Fani dostrzegli, że jej dom przypomina willę z oscarowego Parasite. Co piszą?
Jennifer Lopez – dom jak z Parasite

Jennifer Lopez – dom jak z Parasite

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wraz z dziećmi spędzają kwarantanne w pięknej, luksusowej willi w Miami. Tam oddają się nieplanowanemu odpoczynkowi. Bawią się, zacieśniają więzi. Artystka pochwaliła się w sieci uroczym filmikiem z jej synkiem, Maxem w roli głównej. Takiej burzy komentarzy jednak się nie spodziewała. Co wywołało taką reakcję fanów?

Willa Jennifer Lopez jest podobna do tej z Parasite Bong Joon-ho?

Piosenkarka opublikowała wideo ze swoim 12-letnim synem, Maxem, serwującym napój i tańczącym na swoim hoverboardzie na Twitterze. Zażartowałą

Nie możemy wyjść do żadnej restauracji ani niczego innego, ale obsługa i rozrywka tutaj są całkiem dobre… # Bądź bezpieczny.’

Na filmie widać, jak Max kręci się w kółko, gdy nalewa picie Alexowi Rodriguezowi. Następnie popisuje się tanecznymi ruchami i wskakuje do basenu. Filmik wywołał istną burzę w sieci.

Fani Jennifer Lopez natychmiast dopatrzyli się podobieństwa jej domu do tego z oscarowego filmu Parasite Koreńczyka Bong Joon-ho.

  • Nie potrzebujecie korepetytora?
  • A może jest wam potzrebny terapeuta? – piszą nawiązując do fabuły produkcji.

Jedna odpowiedź nawet stała się viralem i zyskała więcej lajków i retweetów niż ten oryginalny Jennifer Lopez.

Proszę, sprawdźcie swoja piwnicę – napisał internauta.

Parasie – ogród

Parasie – ogród

Jennifer Lopez mówiła ostatnio o swojej decyzji poddania kwarantannie siebie i swojej rodziny w celu ochrony przed wirusem.

W tej chwili wszyscy utknęliśmy w domu – powiedział Lopez magazynu ELLE  – Jestem! Wszyscy są poddani kwarantannie, a świat jest do góry nogami i szalony. Więc teraz musimy zrobić lemoniadę z cytryn, prawda? Musimy znaleźć sposób na skupienie się i pracę z domu, ale także znaleźć rzeczy, które pozwolą nam zachować spokój.

Przyznała się też, że robi mnóstwo zakupów online, żeby się w ten sposób uszczęśliwić. Nic więc dziwnego, że fani podłapali komentarze o podobieństwie do koreańskiego filmu. Willa i rodzina Lopez mogłaby być świętym zastępstwem bogatej rodziny z oscarowej produkcji.

Więcej zdjęć domu J.Lo znajdziecie w galerii.

 O czym jest Parasite?

Południowokoreański Parasite, to film o ubogiej rodzinie Kim infiltrującej dom bogatej rodziny Park. Zachowują się, jak tytułowy pasożyt, ale fabuła jest pełna niespodzianek, zabawna, mroczna, zaskakująca. Nie bez kozery Bong Joon-ho zgarnął w tym roku Oscara, a jego dzieło było oklaskiwane za okazanie różnic klasowych w nowatorski sposób.


Syn Jennifer Lopez w ogrodzie

Syn Jennifer Lopez w ogrodzie

Willa Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Willa Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Parasie – dom

Parasie – dom

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×