Szukaj

Film, muzyka, a teraz sport. Jennifer Lopez rozkręca kolejny biznes. W tle ogromne pieniądze

Jennifer Lopez biznesy

Jennifer Lopez biznesy

Jennifer Lopez i jej narzeczony chcą sprawić sobie bardzo drogi prezent. Para zdecydowała się na zakup klubu sportowego i już jest w trakcie negocjacji najlepszych warunków. 

Zaledwie kilka dni temu Jennifer Lopez udzieliła wywiadu, w którym ubolewała nad tym, że pandemia koronawirusa zmusiła ją i jej ukochanego do zmiany ślubnych planów. Okazuje się jednak, że sławna para planuje dokonać zakupu, który może chociaż trochę poprawić im humor. J.Lo i jej narzeczony, Alex Rodriguez, chcą zainwestować swój majątek. Na celowniku pary znalazł się klub sportowy.

Jak donosi magazyn New York Post, gwiazdy nawiązały bliską współpracę z jednym z największych holdingów finansowych na świecie – JP Morgan Chase. To właśnie oni mają wynegocjować dla Lopez i jej partnera najlepszą ofertę kupna. Aktualna kwota, jaką musieliby zapłacić za odkupienie udziałów, przyprawia o zawrót głowy.

Jennifer Lopez: jaki klub sportowy chce kupić?

Gwiazda i jej przyszły mąż chcą mieć swój udział w świecie baseballu. Warto wspomnieć, że Rodriguez jest byłym baseballistą, co na pewno nie jest bez znaczenia przy tej transakcji. Para zdecydowała się na kupno New York Mets. Klub aktualnie jest w posiadaniu rodziny Wilponów. Chcieliby oni sprzedać drużynę, jednocześnie jednak zostawiając sobie mały pakiet udziałów. Do takiej decyzji zmusiła obecnych właścicieli pandemia koronawirusa, która mocno nadszarpnęła ich finansową stabilizację.

Pierwsze głosy o tym, że Lopez i jej partner noszą się z zamiarem kupna Metsów, pojawiła się już w lutym tego roku. Gwiazdy chcą na nowo odbudować markę i przywrócić również sławę Citi Field – stadionowi, na którym klub rozgrywa swoje mecze. Kupno sportowego klubu wiąże się jednak ze sporym wydatkiem. Amerykańskie media donoszą, że transakcja może kosztować nawet 2 miliardy dolarów.

Drużyna, którą chce kupić J.Lo, występuje w  Major League Baseball, a w latach swojej świetności dwukrotnie sięgała po mistrzostwo ligi.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nad basenem

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nad basenem

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×