Szukaj

Nowy dom J.Lo. Skromny? Tylko na zewnątrz. W środku ocieka bogactwem

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przez rozprzestrzeniająca się pandemię, zmuszeni byli odwołać swój ślub. Wiadomo, że nic tak nie poprawia humoru, jak zakupy, dlatego zakochani postanowili kupić nową posiadłość w Los Angeles. 

Jennifer Lopez od trzech lat tworzy bardzo udany związek z byłym baseballistą Alexem Rodriguezem. Para jest zaręczona, a niedawno miał odbyć się ślub. Niestety na przeszkodzie zakochanym stanęła pandemia koronawirusa. Narzeczeni zmuszeni byli na tę chwilę zmienić swoje ślubne plany, nad czym Jennifer Lopez bardzo ubolewała w jednym z ostatnich wywiadów.

J.Lo i jej partner kwarantannę potraktowali bardzo poważnie i nie opuszczali domu bez potrzeby. Spędzają ten czas razem z dziećmi wokalistki, co obydwoje dokumentują w swoich mediach społecznościowych. Fani tej pary mogą zatem liczyć na wiele ciekawych zdjęć z domowego zacisza. Aby uciec od zgiełku miasta i móc bez obaw o zdrowie wypoczywać na świeżym powietrzu zakochani kupili nowy dom.

Jennifer Lopez kupiła nowy dom

Jennifer Lopez razem ze swoim partnerem postanowili na czas kwarantanny kupić domek w Encino, na przedmieściach Los Angeles. Chociaż, jak na realia gwiazdy światowego formatu może się wydawać skromny, to niewielka posiadłość robi ogromne wrażenie.

Zagraniczna prasa podaje, że domek ma powierzchnię 2 220 stóp kwadratowych. Znajdują się w nim 3 sypialnie, 2 łazienki, jadalnia, kuchnia, biuro, oraz patio. Jak widzimy na zdjęciach, wystrój utrzymany jest w klasycznym stylu. We wnętrzach dominuje drewno, oraz jasne kolory. Widzimy też duże okna, dzięki którym do środka wpada mnóstwo dziennego światła. Nie brakuje też luksusowych dodatków takich jak na przykład ogromne skórzane sofy. Chociaż z zewnątrz domek wygląda niezwykle skromnie i przeciętnie biorąc pod uwagę okoliczne wille, to w środku niczego nie brakuje. Również jego cena nie należała do najniższych. Amerykańskie tabloidy przypuszczają, że za tę posiadłość narzeczeni mogli zapłacić nawet 1,4 miliona dolarów.

W galerii znajdziecie zdjęcia wnętrz nowego domu Jennifer Lopez.

 


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nowy dom

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nowy dom

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nowy dom

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nowy dom

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nowy dom

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nowy dom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×