Jennifer Lopez drastycznie skróciła i przefarbowała włosy na jasny blond! Na Grammy 2019 pokaże się totalnie odmieniona!

Jennifer Lopez nowa fryzura

Jennifer Lopez nowa fryzura

Jennifer Lopez w krótkich blond włosach

Jennifer Lopez na Grammy 2019 zmieniła fryzurę. Gwiazda ścięła i przefarbowała włosy na blond. Metamorfoza J.Lo wbija w fotel.

Formą Jennifer Lopez zachwyca się cały świat. Gwiazda ma 50 lat, a mimo to wygląda lepiej niż niejedna 20-latka. Boskie ciało, świetny styl i odważne fryzury to znaki rozpoznawcze latynoskiej seksbomby, która właśnie przeszła kolejną sporą metamorfozę.

Jennifer zdecydowała się ściąć swoje długie włosy do ramion oraz przefarbować je na jeszcze jaśniejszy blond. Za nową fryzurą J.Lo stoi pożądany przez amerykańskie celebrytki stylista fryzur – Chris Appleton, autor wielu metamorfoz Kim Kardashian i Seleny Gomez.

Boska J.Lo swoją nową krótką fryzurą pochwaliła się na Instagramie. Do zdjęcia dołączyła opis, z którego wynika, że na odważną zmianę zdecydowała się tylko i wyłącznie ze względu na jutrzejszą ceremonię rozdania nagród Grammy 2019:

Krótkie czy długie włosy na Grammy weekend?

Do odpowiedzi na to pytanie nikogo nie trzeba było długo namawiać. Niemal natychmiast w komentarzach zaczęły pojawiać się opinie fanów z całego świata, którzy nie mieli wątpliwości, jakie uczesanie powinna wybrać ich idolka:

  • Postaw na krótkie włosy!
  • Uwielbiam Cię! W krótkich wyglądasz lepiej!
  • Krótkie wyglądają dobrze na tobie! Zresztą w każdej fryzurze jest ci ładnie.

My też stawiamy na nowy, świeży look. W krótkich włosach Jennifer Lopez wygląda jeszcze lepiej i młodziej niż zwykle.

Boska Jennifer Lopez na 10 dni odstawiła cukier! Efekt jej diety powala na kolana! Teraz wygląda jeszcze lepiej!

Jennifer Lopez rozebrała się do stanika i rozpaliła nawet swojego eks. Do akcji musiał wkroczyć obecny partner sekskomby!

Jennifer Lopez świętuje 2-gą rocznicę swojego związku z Alexem Rodriguezem! Z tej okazji gwiazda obcięła włosy! Ale zmiana!


Jennifer Lopez w krótkich blond włosach

Jennifer Lopez w krótkich blond włosach

Jennifer Lopez w krótkich i rozjaśnionych włosach

Jennifer Lopez w krótkich i rozjaśnionych włosach

Jennifer Lopez 10 dni na diecie bez cukru

Jennifer Lopez 10 dni na diecie bez cukru

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×