Dieta Jennifer Lopez jest mniej skomplikowana niż mogłoby się wydawać! Gwiazda zdradziła swój sekret

Ślub Jennifer Lopez i Marca Anthonyego

Ślub Jennifer Lopez i Marca Anthonyego

Co robi Jennifer Lopez, że tak wspaniale wygląda?

Patrząc na Jennifer Lopez można odnieść wrażenie, że gwiazda wcale się nie starzeje! Co więcej 48-latka z roku na rok wygląda młodziej i piękniej. W jednym z ostatnich wywiadów seksowna latynoska zdradziła sekrety swojego wspaniałego wyglądu.

Przede wszystkim J.Lo wyznaje, że zawsze ma ze sobą jakąś zdrową przekąskę, nie pozwala sobie na nagły napad głodu, dlatego zawsze nosi ze sobą jakiś owoc lub warzywo.

Kolejna sprawa to dieta, która wyklucza spożywanie produktów wysokoprzetworzonych. Wszystko w jak najbardziej prostej postaci. Co więc znajdziemy na obiadowym stole Lopez? Łososia z sałatką, kurczaka na sposób portorykański, który gwiazda uwielbia, wieprzowinę z komosą ryżową. Ma być dużo, ale zdrowo!

Proteiny to najlepsze, co można zjeść. Dodają mi energii i dzięki nim mam energię przez cały dzień – wyznała w magazynie Hello

Kolejną więc rzeczą, która sprawia, że Jennifer wygląda i czuje się wspaniale są proteinowe koktajle, które miesza ze świeżymi owocami.
To natomiast czego gwiazda absolutnie się wystrzega to papierosy, alkohol i kofeina. Nie stroni natomiast od czekoladowych ciasteczek, od których podobno jest uzależniona!

Dodajmy do tego jeszcze sporą dawkę ruchu pod okiem personalnego trenera oraz absolutny zakaz przebywania na słońcu i sukces oraz wygląd na miarę J.Lo gwarantowany!

Zobacz: Alex Rodriguez i Jennifer Lopez planują ślub! Podpisali już intercyzę!

Jennifer Lopez - MET Gala 2017, kreacja: Valentino

Jennifer Lopez – MET Gala 2017,

Jennifer Lopez w obcisłej sukience na Instagramie

Jennifer Lopez w obcisłej sukience na Instagramie


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dzieci

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dzieci

Alex Rodriguez potwierdził związek z Jennifer Lopez

Alex Rodriguez potwierdził związek z Jennifer Lopez

Jennifer Lopez - Grammy 2017

Jennifer Lopez - Grammy 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×