Szukaj

Jennifer Lopez jak Edyta Górniak rok temu. Podobieństwo jest tak duże, że aż ciężko uwierzyć w przypadek

Edyta Górniak i Jennifer Lopez na prawie identycznej fotografii. To jednak Polka była pierwsza. Która się lepiej prezentuje?
Jennifer Lopez jak Edyta Górniak

Jennifer Lopez jak Edyta Górniak

Edyta Górniak ma w Polsce status wielkiej gwiazdy, ciężko pracuje nad tym, żeby zdobyć też uznanie na całym świecie, a ma ku temu wszelkie predyspozycje. Okazało się, że ma również wiele wspólnego z Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez na zdjęciu jak Edyta Górniak rok temu. Która wygląda lepiej?

Niedawno Jennifer Lopez opublikowała fotografię w panterkowym komplecie, na którym prezentuje się bardzo zmysłowo, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda, jakby straciła włosy, czym lekko wystraszyła swoich fanów.

Okazuje się, że poza, w której zrobiła zdjęcie i print stroju, to nie jest oryginalny pomysł. Bardzo podobne zdjęcie posiada już Edyta Górniak. Identyczna pozycja ciała i wzór na ubraniu. Już nie mówiąc o tym, że urodą z pewnością nie ustępuje Amerykance. Fotografia powstała rok temu, a przypomniała ją jej stylistka — Jola Czaja.

Które zdjęcie lepsze? Trudno powiedzieć.

Edyta Górniak, jeśli chodzi o pomysł na zdjęcie, była pierwsza, ale zdania wśród internautów są podzielone. Jedni piszą, że jedyną królową jest JLO, a inni, że najlepsza jest Polka. A wy, jakie macie zdanie na ten temat?

Jedno jest pewne, Edyta Górniak ma predyspozycje, żeby zrobić jeszcze większą międzynarodową karierę, niż w latach 90. Talent, uroda, figura. Przypomnijmy, że doceniła ją już Miley Cyrus, z którą diwa się zaprzyjaźniła. Już nie możemy się doczekać, co wyniknie z tych konszachtów gwiazd.

Zobacz także: Kinga Rusin i Edyta Górniak razem na imprezie w Hollywood. Bawiły się z gwiazdami nominowanymi do Oscarów


Edyta Górniak i Jennifer Lopez

Edyta Górniak i Jennifer Lopez

Jennifer Lopez - czy jest łysa?

Jennifer Lopez - czy jest łysa?

Jennifer Lopez jest łysa?

Jennifer Lopez jest łysa?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×