49-letnia Jennifer Lopez w tłumie młodych ślicznotek pręży swoje pośladki wciśnięte w obłędne getry!

Jennifer Lopez z tancerkami

Jennifer Lopez skończyła 49 lat, nadal jest jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie, uwielbianą przez miliony fanów. J.Lo jest nie tylko świetną tancerką, piosenkarką oraz aktorką, gwiazda jest również znakomitą businesswoman działającą w wielu branżach. Posiada własną linię perfum, ubrań, butów oraz własną restaurację. Produkuje także własne show taneczne.

Już niebawem Jennifer wypuści kolekcję luksusowych akcesoriów, zegarków i biżuterii, których nie jest autorką, lecz nabywczynią praw autorskich. Zatem Jennifer nigdy sama nie była projektantką mody czy perfum, a i tak w maju 2012 roku J.Lo została uznana za najbardziej wpływową gwiazdę według magazynu Forbes!

Jennifer Lopez jest także mamą 10-letnich bliźniąt oraz szczęśliwą partnerką Alexa Rodrigueza. Artystka nieustannie nagrywa nowe płyty, single, teledyski, bardzo dużo koncertuje po Stanach Zjednoczonych. Jej znakomite show w Las Vegas cieszy się niebywałym zainteresowaniem.

Obecnie Jennifer jest w trakcie serii swoich koncertów w Las Vegas, przed gwiazdą i jej zespołem, aż 15 występów. Jennifer do każdego swojego koncertu przygotowuje się perfekcyjnie. Na swoim profilu gwiazda pokazała swoje tancerki, które są ubrane w jej ukochane getry Niyama Sol.

 Ja i moje dziewczyny przygotowujemy się do pierwszego z naszych ostatnich 15 koncertów w Vegas w tę niedzielę. Wszystkie jesteśmy w nowej kolekcji Vanguard od moich dziewczyn z Niyama Sol – napisała Jennifer

Zobaczcie jak wyglądają!

Jennifer Lopez kompletnie rozgromiła innych wykonawców na MTV VMA 2018! Scena dosłownie ociekała seksem [WIDEO]

Co za ogień! Jennifer Lopez w swoich obłędnych legginsach VERSACE rozsadziła całą imprezę po gali MTV VMA! Kobieta dynamit!

Media opublikowały SMS-a od podnieconego Alexa Rodrigueza do hiper seksownej J.Lo! Ale go rozgrzała!

 


Jennifer Lopez z tancerkami

Jennifer Lopez z tancerkami

Jak Jennifer Lopez ubrała się na imprezę po gali MTV VMA 2018?

Jak Jennifer Lopez ubrała się na imprezę po gali MTV VMA 2018?

Legginsy Versace Jennifer Lopez zrobiły furorę

Legginsy Versace Jennifer Lopez zrobiły furorę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×