Szukaj

49-letnia Jennifer Lopez w tłumie młodych ślicznotek pręży swoje pośladki wciśnięte w obłędne getry!

Jennifer Lopez z tancerkami

Jennifer Lopez skończyła 49 lat, nadal jest jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie, uwielbianą przez miliony fanów. J.Lo jest nie tylko świetną tancerką, piosenkarką oraz aktorką, gwiazda jest również znakomitą businesswoman działającą w wielu branżach. Posiada własną linię perfum, ubrań, butów oraz własną restaurację. Produkuje także własne show taneczne.

Już niebawem Jennifer wypuści kolekcję luksusowych akcesoriów, zegarków i biżuterii, których nie jest autorką, lecz nabywczynią praw autorskich. Zatem Jennifer nigdy sama nie była projektantką mody czy perfum, a i tak w maju 2012 roku J.Lo została uznana za najbardziej wpływową gwiazdę według magazynu Forbes!

Jennifer Lopez jest także mamą 10-letnich bliźniąt oraz szczęśliwą partnerką Alexa Rodrigueza. Artystka nieustannie nagrywa nowe płyty, single, teledyski, bardzo dużo koncertuje po Stanach Zjednoczonych. Jej znakomite show w Las Vegas cieszy się niebywałym zainteresowaniem.

Obecnie Jennifer jest w trakcie serii swoich koncertów w Las Vegas, przed gwiazdą i jej zespołem, aż 15 występów. Jennifer do każdego swojego koncertu przygotowuje się perfekcyjnie. Na swoim profilu gwiazda pokazała swoje tancerki, które są ubrane w jej ukochane getry Niyama Sol.

 Ja i moje dziewczyny przygotowujemy się do pierwszego z naszych ostatnich 15 koncertów w Vegas w tę niedzielę. Wszystkie jesteśmy w nowej kolekcji Vanguard od moich dziewczyn z Niyama Sol – napisała Jennifer

Zobaczcie jak wyglądają!

Jennifer Lopez kompletnie rozgromiła innych wykonawców na MTV VMA 2018! Scena dosłownie ociekała seksem [WIDEO]

Co za ogień! Jennifer Lopez w swoich obłędnych legginsach VERSACE rozsadziła całą imprezę po gali MTV VMA! Kobieta dynamit!

Media opublikowały SMS-a od podnieconego Alexa Rodrigueza do hiper seksownej J.Lo! Ale go rozgrzała!

 


Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?

×