Takiego romansu J.Lo nikt się nie spodziewał. Miała zostawić Alexa dla łamacza serc. To dokładnie przemyślana akcja pr

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nie są parą?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nie są parą?

Jennifer Lopez jest pełna niespodzianek. Tabloid dotarł do nowych, zaskakujących szczegółów jej rozstania z Alexem Rodriguezem. Będziecie zaskoczeni.

O Jennifer Lopez i Alexsie Rodriguezie prasa rozpisuje się od piątku 12 marca, kiedy to pojawiły się wieści, że rozstali się po dwóch latach od zaręczyn. Kolejni informatorzy, do których docierały zagraniczne magazyny, potwierdzali te informacje.

Są na rozdrożu od prawie trzech miesięcy. Starali się pozostać razem dla dzieci, ale wszyscy wiedzieli, że to nie zadziała. Mieli razem kupić mega rezydencję, a potem tak się nie stało. Kiedy wycofali się z umowy, wszyscy ich przyjaciele tutaj w Miami już wiedzieli – zdradzało źródło People.

Doniesienia nie zawierały ani odrobiny nadziei, że rozstanie Jennifer i Alexa to tylko plotki, aż w końcu para postanowiła, że wyda na ten temat oświadczenie. Kiedy odezwał się do nich magazyn People z prośbą o komentarz, powiedzieli:

Pracujemy nad niektórymi sprawami.

Już jakiś czas temu w sieci zaczęły krążyć plotki o kryzysie w ich związku, jednak kolejne romantyczne zdjęcia na ich profilach zaprzeczyły tym doniesieniom. Co się między nimi wydarzyło? Tabloidy donoszą, że J.Lo romansowała z hollywoodzkim przystojniakiem.

Kto stoi za kryzysem w związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza?

Jennifer Lopez może zaprzeczać doniesieniom, że ona i jej narzeczony Alex Rodriguez zakończyli swój czteroletni związek. Jednak bliscy przyjaciele uważają, że wszystko nadal może się wydarzyć, i sugerują, że jeśli i kiedy to nastąpi, J.Lo może odbić się w najbardziej spektakularny sposób – umawiając się z jednym z najgorętszych przystojniaków z Hollywood.

Po dwóch odwołanych weselach i niedawnych doniesieniach, że A-Rod wysyłał SMS-a do gwiazdy reality show z Southern Charm Madison LeCroy, informator powiedział, że J.Lo jest w 100% gotowa, by przestać walczyć o związek.

W tle jest jeszcze coś. Czy to tylko zabezpieczenie, jakie dla swojego wizerunku i nazwiska przygotowała Lopez, czy też już wydarzenie, które miało miejsce, faktem jest, że informatorzy New Idea uważają, że Jennifer romansowała, i tu uwaga, z Bradem Pittem, któremu w 2020 roku wręczyła Złoty Glob.

Jennifer Lopez i Brad Pitt na Złotych Globach 2020

Jennifer Lopez i Brad Pitt na Złotych Globach 2020

Para zna się z wielkich imprez, a także z programu Ellen DeGeneres, gdzie już ze sobą mieli flirtować. Wtajemniczeni twierdzą, że firma PR, którą niedawno zatrudniła wokalistka, poradziła jej, że ma trzymać w odwodzie przystojniaka, żeby po ewentualnym rozstaniu z Alexem, od razu pokazać się z nim publicznie.

Osoba z otoczenia gwiazdy uważa, że podejrzenia, że J.Lo łączy coś z aktorem, tak naprawdę były przyczyną kryzysu w związku z Alexem. Ostatecznie Jennifer i Rodriguez mieli dość do porozumienia, a media obiegły ich gorące zdjęcia z Dominikany, gdzie gwiazda kręci swój najnowszy film. Groźba zerwania zaręczyn została odsunięta, ale jak widać, A-Rod musi się mieć na baczności, bo jego narzeczona to twardy gracz.

Jennifer jest dumną kobietą i nie chce być postrzegana jako jakaś wzgardzona partnerka, której narzeczony zostawił ją dla jakiejś gwiazdki reality show.  J.Lo „po cichu” podpisała umowę z firmą Full Picture, która specjalizuje się w „robieniu szumu poprzez relacje prasowe”. Chciała mieć za sobą zespół, który mógłby odbudować jej wizerunek jeśli ona i Alex się rozejdą – mówi informator „New Idea”.

Powiedziano jej, że gdyby kiedykolwiek doszło do zerwania, musi mieć pod ręką mężczyznę z listy A gwiazd Hollwood. Jej najważniejszą opcją jest Brad Pitt. To on ma być jej asem w rękawie, w razie gdyby jednak nie udało się jej odbudować relacji z Rodriguezem.


Jennifer Lopez i Brad Pitt na Złotych Globach 2020

Jennifer Lopez i Brad Pitt na Złotych Globach 2020

Jennifer Lopez i Brad Pitt na Złotych Globach 2020

Jennifer Lopez i Brad Pitt na Złotych Globach 2020

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na Super Bowl 2021

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na Super Bowl 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×