Jennifer Lopez i Ben Affleck staną na ślubnym kobiercu!? Nowe doniesienia z Ameryki. Kiedy możemy się tego spodziewać?

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jeden z zachodnich portali podzielił się sensacyjnymi doniesieniami. Jennifer Lopez i Ben Affleck wezmą ślub? Wszystko na to wskazuje...!

Jennifer Lopez, amerykańska piosenkarka i aktorka, pochodzi z rodziny portorykańskich emigrantów z Nowego Jorku. Latynoska zaczęła działać w show-biznesie w latach 80. Zagrała w produkcjach, takich jak: Ślicznotki, Powiedz tak, Chłopak z sąsiedztwa, Gigli, Pokojówka na Manhattanie, Uwikłana, Sposób na teściową, Jak urodzić i nie zwariować, Dziewczyna z Jersey, Nigdy więcej, Zatańcz ze mną, Cela, Selena, Plan B, Miasto śmierci, Teraz albo nigdy, Parker, Oczy anioła, Anakonda.

Aktorka spróbowała też sił w muzyce. Tworzy hity z pogranicza pop, latino, R&B. Wydała łącznie osiem albumów studyjnych, które zdobyły popularność w USA, Europie i Ameryce Łacińskiej.

W życiu prywatnym była trzykrotnie zamężna. Z ostatnim mężem, czyli piosenkarzem Marc’em Anthony’m, rozstała się w 2012 roku w atmosferze skandalu. Obecnie zaczęła się ponownie spotykać z ex-partnerem – rozpoznawalnym aktorem Benem Affleckiem. Para spotykała się po raz pierwszy na początku XXI wieku. Ben jest laureatem dwóch Oscarów i trzech Złotych Globów.

Zgodnie z doniesieniami zagranicznych portali, nieformalny związek Bena i Jennifer może niedługo wejść na „wyższy” poziom.

Jennifer Lopez i Ben Affleck pobiorą się? Nowe doniesienia

Portal In Touch donosi, że związek Bena i Jennifer ma się coraz lepiej. 28 listopada fotoreporterzy przyłapali Bena i J.Lo przed lokalem Spagos w Beverly Hills w Kalifornii. Zakochani przytulali się i obdarzali czułościami. Ich wspólne zdjęcia ze spotkania możecie zobaczyć poniżej. Oboje wyglądali naprawdę szałowo!

Więcej o ich randce opowiedział informator In Touch. Przekazał:

Spotkanie nie trwało tak długo, jakby chcieli, ale było wyjątkowe, ponieważ od tego czasu oboje bardzo się zżyli. Są jak dwie różne osoby, zwłaszcza Ben, ale i tak wiedzą, że należą do siebie. Nie ma co do tego wątpliwości.

Na szczęście – jak przekazał informator – Ben i Jennifer zamierzają poświęcić sobie więcej czasu w zbliżające się Boże Narodzenie. Jeszcze inne źródło portalu przekazało nawet ciekawsze informacje. Jak podał informator, aktor jest „więcej niż gotów”, aby oświadczyć się swojej partnerce!:

Jen jest podekscytowana rozpoczęciem życia z Benem. Ich dzieciaki się spotkały i wydaje się, że wszyscy się dogadują.

Zwłaszcza Ben szczególnie przekonał do siebie dzieci Jennifer.

Ben na pewno zna drogę do dziecięcego serca. Najwyraźniej zwyciężył z Jen, ale teraz oczarował też jej dzieci. Nie trwało to długo. Emme i Max naprawdę lubią partnera ich mamy – uzupełniło źródło z kręgów Jennifer i Bena.

Czy czekacie na ślub J.Lo i Bena? My tak. Życzymy parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×