J.Lo zakochała się po uszy. Już snuje ślubne plany z Benem Affleckiem. Będzie jak w filmie

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck spotykają się. Prasa nie ma wątpliwości, że byli kochankowie są znowu razem, a gwiazda muzyki jest zakochana po uszy i już planuje ślub. Ma być jak w filmie.

Jennifer Lopez niedawno rozstała się z Alexem Rodriguezem, a już media rozgrzewają wieści, że wróciła do dawnego narzeczonego, Bena Affecka. Mimo że starali się ukryć, że się spotykają, bystre oko paparazzi dostrzegło aktora wymykającego się z posiadłości piosenkarki. Dziennikarze są pewni, że spędził u byłej dziewczyny noc i to niejedną.

Ben i Jen zawsze pozostawali przyjaciółmi, ale teraz oboje znowu są singlami i są o wiele bardziej dojrzali niż byli za pierwszym razem. To trwa dopiero kilka tygodni, ale wszystko idzie w szybkim tempie. Spędza tam tyle czasu, że wkrótce się do niej wprowadzi -mówi informator.

Para została przyłapana także na lotnisku, kiedy to podróżowali, żeby spędzić romantyczne chwile w domku górskim w Montanie, należącym do mężczyzny.

Prasa donosi, że J.Lo zakochała się jak nastolatka i już snuje ślubne plany.

Jennifer Lopez planuje ślub z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez i Ben Affleck rozpoczęli swój związek od miejsca, w którym przerwali kilkanaście lat temu, kiedy byli zaręczeni i już rozmawiają o małżeństwie.

To nie są spekulacje – potwierdza jeden z bliskich znajomych w rozmowie z „Woman’s Day”. – Nawet nie rozważaliby ponownej próby bez wcześniejszej rozmowy. Znowu są bardzo zakochani, a ten związek zbliża ich do ołtarza.

29 kwietnia Ben został sfotografowany, gdy wysiadał z białego SUV-a pod rezydencją piosenkarki w Los Angeles, która wróciła z kręcenia swojej nowej komedii romantycznej Shotgun Wedding na Dominikanie. Trzy dni później oboje pojawili się na koncercie Global Citizen VAX LIVE.

Ben i J.Lo, kiedy po raz pierwszy byli razem, zostali nazwani Bennifer po tym, jak szybko się zaręczyli. Rozstali się w 2004 roku, ale od tego czasu oboje potwierdzili, że ich związek był czymś szczególnym.

Myślę, że inny czas, inne doświadczenia, kto wie, co mogło się stać? – mówiła J.Lo w 2016 roku.

Oboje mają za sobą nieudane małżeństwa, zostali rodzicami i mają za sobą sporo doświadczeń. Nawet była żona Bena, Jennifer Garner, jest zadowolona z takiego obrotu sprawy.

Są starsi i mają teraz dzieci. Oboje chcą ponownie wziąć ślub i rozmawiali o tym. Rozmawiali nawet o tym, co zrobić z jej pierścionkiem zaręczynowym. Choć może się to wydawać szybko, biorąc pod uwagę, że J.Lo dopiero co zerwała zaręczyny z Alexem Rodriguezem, ona i Ben zawsze mieli głęboki związek. Ben był pierwszym, który złamał serce Jennifer. Cyrk medialny, który się wiązał z ich relacją, zamienił ich romans w „pracę”. Ponowne połączenie jest jak założenie najwygodniejszej pary kapci. J.Lo uwielbia Bena – to najzabawniejszy facet, z jakim kiedykolwiek się spotykała. To jest to, czego oboje szukali i nie mogą uwierzyć, że tak się dzieje.

Podobno nie tylko rozmawiali o ślubie, ale J.Lo idzie o krok dalej. Jest tak oszołomiona i szczęśliwa, że już planuje wielkie wesele. Chce, żeby było jak w filmie. Marzy się jej ceremonia w Brazylii i przyjęcie na świeżym powietrzu. Już nie możemy się doczekać, co wyniknie z planów gwiazdy.


Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×